Діагностика

ХТО ДОБРЕ ДІАГНОСТУЄ — ТОЙ УСПІШНО ЛІКУЄ!

Шановні відвідувачі! Якщо ви потрапили на сторінку нашої клініки — мабуть, є певні проблеми, які ви відчуваєте, підозрюєте чи можливо вже й самі прийняли рішення щодо потреби в обстеженні.

Пропонуємо обрати один з трьох варіантів для початку комунікації з нашою клінікою. Перший, усна консультація з лікарем клініки. Другий, запис на діагностику в клініці через адміністратора ( телефон) чи онлайн. Третій, запис на комплексну діагностику та лікування через адміністратора клініки.

Перевагаю клініки є не лише діагностика, а й індивідуальне підібране лікування. Щодо варіантів лікування ми можемо пропонувати амбулаторне лікування, денний стаціонар та пансіон для важкохворих. Загалом клініка сповідує ідеологію лікування в умовах клініки з можливістю щоденного спостереження за хворим та вчасної корекції лікування в залежності від зміни тих чи інших параметрів організму.

Для взаємної зручності в комунікації з тих чи інших питань, які хвилюють вас, у нас є форма зворотнього зв’язку для усного консультування з адміністратором та лікарями клініки.

До кого звертатися: спочатку бажано уточнити всі питання, які виникли, через адміністратора клініки. Якщо будуть питання, на які адміністартор не зможе дати конкретної відповіді – адміністратор має право і повинен всі незрозумілі для нього моменти уточнити в фахівців клініки та головного лікаря.

Місто Лікар день тижня години для консультацій
Київ Адміністратор щоденно З 10.00 по 17.00
Бабій Ігор Петрович — головний лікар Клініки здорових судин вівторок, четвер 15.00 — 16.00
 Тернопіль  Лущик Надія Григорівна  в робочі дні  11.00- 12.00
Записатись на діагностику Онлайн*.При онлайн записі знижка на послуги 10%

Напишіть відгук

Обов'язкові поля відмічені *.


*

LOGO MINIMAL BW2