Масаж під лікарським контролем

Компетентна масажна процедура як лікувальний та оздоровчий метод займає важливе місце у медицині. ЇЇ користь важко переоцінити за фізичними та психологічним ефектами.

Ми впевнені, що масаж може бути призначений  виключно  лікарем. Масажні процедури повинні бути  продуманим кроком з метою досягнення максимального персонального терапевтичного або оздоровчого ефекту у дорослих та дітей.

Ручний масаж завжди передував  серед інших апаратних впливів на шкіру, м’язи, нервову та інші біологічні системи людини.

Масажна процедура відома й своїм психологічним впливом на розбалансовану вищу нервову діяльність.

В комплексі із медикаментозним лікуванням вона досягає суттєвого клінічного ефекту при різноманітних хворобах у дитячій та дорослій терапії. Тіло часто потребує природного впливу масажу, особливо при певних хворобливих станах.

Ми пропонуємо записатись на масаж та отримати фахову допомогу. При потребі Ви можете пройти необхідно діагностику, отримати консультацію лікаря-невролога, реабілітолога.

Детальніше

Комірцева зона
30 хв, 400 грн.

Легкий комфортний масаж голови, глибокий масаж комірцевої зони та плечей. Такий масаж значно покращує відтік крові, плавно знижує підвищений артеріальний тиск, зменшує або знімає головний біль, напругу, покращує процес засинання та сон.
Детальніше

Комірцева зона
+ спина до поясниці

45 хв, 480 грн.

Легкий комфортний масаж голови, глибокий масаж комірцевої зони та плечей. Такий масаж значно покращує відтік крові, плавно знижує підвищений артеріальний тиск, зменшує або знімає головний біль, напругу, покращує процес засинання та сон.
Детальніше

Масаж
антицелюлітний

45 хв, 820 грн.

Лікувально-профілактичний комплекс процедур. Глибокий масаж підшкірної жирової тканини дає прекрасний лімфодренажний ефект, зменшуються об’єми тіла, підтягується шкіра, прибираються неестетичні утворення.
Використовується професійна високоякісна антицелюлітна косметика.
Детальніше

Вісцеральний
30 хв, 560 грн.

М’який коректний масаж органів ШКТ. Такий масаж зменшує застійні явища у внутрішніх органах, знімає здуття живота, нормалізує метаболізм, сприяє виведенню токсинів через жовч, кишківник та нирки.
Детальніше

Тайський відновний
45 хв, 550 грн.

Глибокий масаж стоп дає відчуття повного розслаблення, відпочинку та спокою. Рефлекторно збільшується притік крові до капілярів в організмі, знімається м’язова втома, повертається еластичність зв’язок та рухливість суглобів стопи. Безболісно виправляються прояви плоскостопості та викривлення пальців на ногах. Такий масаж знімає болі в стопі та нижній частині спини.
Детальніше

Пластичний
косметичний

45 хв, 1200 грн.

Сповільнення процесів старіння шкіри, зняття візуальних проявів стресу на обличчі. Такий масаж сприяє розгладжуванню «гусячих лапок», мімічних зморщок навколо очей, при ньому пом’якшуються зморшки навколо губ, зменшується подвійне підборіддя. Підтягується овал обличчя, покращується підйом верхніх повік, нівелюються зморшки на шиї. Відновлюється тонус та пружність тканини і м’язів обличчя.
Масаж прискорює регенерацію шкіри, що в комплексі дає прекрасний стійкий омолоджувальний ефект.
Детальніше

Лімфодренажний
60 хв, 640 грн.

Покращує роботу всієї лімфатичної системи. Масаж лімфоканалів допомагає прибрати набряки, застої надмірної рідини в організмі. Досить швидко зменшуються об’єми тіла (вже після 3-ї процедури). Окрім візуального покращення тіла такий масаж зменшує головні болі, нормалізує АТ, дає загальний розслаблюючий ефект та запускає процес самовідновлення організму.
Детальніше

Корекція шиї
60 хв, 560 грн.

Безпечна процедура для розслаблення перенапружених м’язів шиї і плечей. Легке витягування шийних хребців, поліпшення відтоку крові. Глибоке розслаблення шийно-комірцевої зони, розслаблення всього хребта. Коректне опрацювання пальцями тендітних хребців шиї. Прибирає запаморочення, головний біль, покращує слух і зір.
Детальніше

Бамбуковий
60 хв, 620 грн.

Глибоке розслаблення всього тіла. Масаж впливає через рецепторний апарат шкіри на ЦНС. Знімається нервово-м’язова напруга, відновлюється рухова, захисна, провідна та скорочувальна функції м’язів. Наступає ефект легкості у всьому тілі, в частині випадків глибокий сон.
Детальніше

Відновний руки
40 хв, 380 грн.

Ретельний глибокий масаж м’язів та суглобів кисті рук із наступним відновленням рухової активності, чутливості, покращення кровообігу в капілярах пальців, профілактика оніміння.
Детальніше

Медовий
45 хв, 960 грн.

Глибокий, очищуючий, омолоджуючий, зігріваючий масаж.
Очищує глибокі шари шкіри, виводить токсини, солі, залишки лікарських засобів з-під шкіри. Глибокий прогрів прибирає наслідки фурункулів, розм’якшує і допомагає розсмоктуванню шишок після уколів.
Робиться тільки зоновано:

 • спина + поперек,
 • поперек + сідниці + стегно,
 • обличчя,
 • декольте,
 • плече + рука до ліктя,
 • передня поверхня стегна.

Протипоказання: алергія на мед.

Детальніше

Шоколадний
120 хв, 1800 грн.

Це релакс, про який всі мріють. Це масаж насолоди та задоволення.
Дві години насолоди ароматом шоколаду й ефектом омолодження.
Легкий скраб какао зерен і море шоколадного задоволення.
Зробіть собі незабутню насолоду.
Подаруйте рідним і коханим подарунковий сертифікат на шоколадний масаж.
Детальніше

Загальний:
жіночий – 60 хв, 700 грн.
чоловічий – 60 хв, 960 грн.

Це комплексна процедура для покращення вроджених та/або набутих тілесних і не тілесних проблем. Загальний масаж це багаторівнева комплексна робота з м’язовим корсетом та м’якими тканинами.
За рахунок комплексного підходу та використання різних методик, загальний масаж має чудові ефекти:

 • Зменшення маси тіла;
 • Вирівнювання контурів тіла;
 • Нормалізація гормонального фону;
 • Відновлення функцій сну;
 • Зменшення набряків;
 • Зменшення апетиту;
 • Виведення зі стану хронічної втоми;
 • Загальне оздоровлення організму
Детальніше

Післяпологовий
60 хв, 765 грн.

Компетентне, післяпологове відновлення під контролем реабілітолога. Поступове зниження ваги без шкоди для лактації на фоні відновлення водного балансу організму. Підбір спеціальних вправ для уникнення дряблості шкіри та обвисання м’язів. Укріплення м’язів спини, відновлення індивідуальних рис постави.