Наши Специалисты

У практичній діяльності І.П. Бабій опанував такі спеціальності:

 • лікар-невролог І категорії (2009 р.);
 • лікар із функціональної діагностики (ЕЕГ, капіляроскопія, УЗДГ артерій та вен голови, артерій та вен верхніх і нижніх кінцівок, ЕКГ, транскраніальна електротерапія зі зворотним зв’язком);
 • лікар-радіолог (УЗД щитоподібної залози, органів черевної порожнини, суглобів, зв’язок, хребта й м’яких тканин);
 • лікар – організатор охорони здоров’я ІІ категорії (2007 р.);
 • лікар-реабілітолог (кінезитерапія, мануальна терапія, масаж, рефлексотерапія, оцінка стану соматичного здоров’я).

Наукова робота:

Із 2004 року пошукач на здобуття ступеня кандидата медичних наук. Здійснює пролонговане наукове дослідження на тему «Діагностичні підходи та лікувальна тактика ведення хворих в апалічному синдромі». Надрукував 10 наукових статей за темою дисертації. Є співавтором двох патентів у сфері психоневрології та нейрореабілітації й двох підручників з ангіоневрології.

Лущик Уляна Богданівна, Науковий консультант Клініки Судинних Інновацій ІстинаVeritas


 • Лауреат загальноукраїнського рейтингу професійних досягнень “Лідер України” (2004 р.),
 • академік Європейської академії природничих наук (2008 р.)
 • член Європейського товариства неврологів (ENS)
 • член Європейського товариства мікроциркуляції (EMS)
 •  академік Української академії інформатики ( 2010 р.)
Закінчила Тернопільський медичний інститут у 1988 році за фахом «лікувальна справа», Міжнародний Соломонів університет у 2007 році за фахом «правознавство» (медичне право), Львівський інститут менеджменту за програмою Top Executive Management МВА.

У практичній діяльності У.Б.Лущик опанувала такі спеціальності:

 • лікар-невролог вищої категорії (2008 р.);
 • лікар функціональної діагностики (ЕЕГ, капіляроскопія, ЕхоЕГ, УЗДГ артерій та вен голови, артерій та вен верхніх і нижніх кінцівок, УЗ-сканування судин людського організму);
 • лікар-радіолог (УЗД щитоподібної залози, органів черевної порожнини, кістково-м’язової системи, органів малого таза, КТ-МРТ головного мозку та хребта);
 • лікар – організатор охорони здоров’я І категорії (2011 р.);
 •  юрист-правознавець у галузі медичного права.
 • менеджер-економіст Top Executive Management МВА
Упродовж 1990–1994 років розробила принципово нову методику локації та клінічної інтерпретації даних, отриманих методами УЗДГ й УЗ-сканування артеріального та венозного русла голови й шиї, згодом розробила ідеологію артеріовенозної рівноваги та її порушення при судинних захворюваннях і алгоритми її корекції.

У.Б.Лущик є засновником напряму судинної ангіопсихоневрології. Важливі наукові дослідження в цій сфері ґрунтуються на запропонованому нею як науковцем принципі артеріовенозної рівноваги в судинній системі людини та математичних моделях гемодинаміки живих систем. Основні результати цих досліджень викладено в 16 монографіях, 128 статтях, а також зафіксовано у 9 патентах і 2 раціоналізаторських пропозиціях.

Під керівництвом Лущик У.Б. захистили дисертації на здобуття наукового звання кандидата медичних наук троє осіб, нині вона керує роботою двох претендентів на здобуття звання кандидата медичних наук.

У науковій продукції Лущик У.Б. відображено важливі науково-практичні аспекти сучасної психоневрології, розкрито ефективні діагностичні алгоритми виявлення судинної патології на доклінічному та клінічному рівнях, запропоновано комплексне лікування серцево-судинних та психоневрологічних захворювань на основі індивідуального підходу до пацієнта із застосуванням сучасних методологій доказової медицини.

Досягнення Лущик У.Б. відомі на міжнародному рівні, вона є активним учасником міжнародних та європейських конгресів, семінарів, дискусійних клубів.

2 thoughts on “Наши Специалисты”

 1. Доброго дня, підскажить будь ласко. Є в м. Одеса ваш філіал? Не має можливості зараз приїхати. У мене є великі проблеми, писати мої симптоми – їх багато. Головна біль, нудота, біль в очах, постійне запаморочення навколо. Діагноз після МРТ – арахноідальні зміни лівкорокістозного характеру з елементами атрофія кори головного мозку в лобно-темених відділах. Після ковіду дев’ять місяців тому стало зле, зробили МРТ і знайшли. Але лікар невролог після тривалого лікування не змогла мені допомогти. Тому я шукаю спеціалістів, які мені зможуть допомогти. У мене ще куча різних обстежень КТ судин гм, доплер, заключення окулістов- очне днище та інші. Меня дуже зле, я шукаю фахівців зі своєї проблемою.

  1. Доброго дня, пані Олено! Нажаль, філіалу в м. Одеса не маємо, клініка знаходиться у м. Київ, філіал у м. Тернопіль. Записатись на обстеження та консультацію можна за телефоном: 096 80 03 68.
   З повагою,
   Адміністрація клініки

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*