Ми лікуємо

 

Інтерв’ю з Уляною Лущик на радіо “Голос Києва” (03.08.2016)

ХВОРОБИ, ЯКІ МИ ЛІКУЄМО

Шановні відвідувачі нашого сайту! До Вашої уваги перелік хвороб, які ми діагностуємо та лікуємо за нашими індивідуальними підходами. На цій сторінці ви можете вибрати хворобу, яка вас цікавить, клікнути на неї і отримати вичерпну інформацію щодо наших можливостей діагностики та лікування в  нашій клініці. Все лікування даних хвороб базується на виявленні порушень в кровопостачанні того чи іншого органа, відновленні крвоопостачання у всій серцево-судинній системі рівномірно, зменшенні вираженості венозних застоїв та дисфункції судинного русла, а також у відновленні адекватної роботи нервової системи та головного мозку, зменшенні розбалансованості в роботі вегетативної нервової системи та нівелюванні психосоматичних нашарувань.

-НЕВРОЛОГІЯ-

-КАРДІОЛОГІЯ-

-ТЕРАПІЯ-

-ПЕДІАТРІЯ-

-ЕНДОКРИНОЛОГІЯ-

– НЕЙРООФТАЛЬМОЛОГІЯ –

– ЛОР-ПАТОЛОІЯ –

– ПСИХОЛОГІЯ – 

– АКУШЕРСТВО- 

Успіх діяльності клініки базується на застосуванні авторської методики індивідуально орієнтованого лікування дорослих і дітей під контролем висококваліфікованих фахівців за допомогою сучасної медичної апаратури.

Отримання стабільного позитивного результату в лікуванні стає можливим завдяки комплексному підходу до фізичного, психічного та соціального здоров’я людини й передбачає комплексне обстеження, яке дає змогу виявити розбалансованість основних систем та визначити стан пацієнта на нинішній момент з огляду на індивідуальні особливості організму.

Фахівці клініки мають можливість впливати безпосередньо на першопричину хвороби вже на ранній стадії, враховуючи при цьому наявність в організмі слабких ланок, на які слід зважати з особливою увагою, щоб не завдати їм шкоди.


Якщо потрібна детальніша інформація,

її можна одержати за телефонами:

(044) 467 63 89

(073) 420 30 42

або за допомогою електронної пошти:

[email protected]

Показати на карті

 показати на карті

Skype

skype

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*