Синдром хронічної втоми

“Сорокарічний Володимир тривалий час успішно займався бізнесом. Його фірма спеціалізувалася спершу на продажі комп’ютерної техніки. Потім вирішили розширити сферу діяльності. Щоб це здійснити, довелося, певна річ, докласти зусиль. Справи нібито йшли нормально, однак чоловік почав відчувати, що вже нездатен працювати з такою ж ефективністю, як раніше. Він швидко втомлювався, зробився образливим, дратівливим, а подеколи навіть агресивним, його перестали задовольняти результати власної праці, бо здебільшого не встигав зробити все те, що запланував. Володимир почав заговорюватися, плутати слова чи цифри, у нього часто боліла голова, виникало запаморочення, погіршилися увага, пам’ять, порушився сон – одне слово, з’явилися ознаки виснаження мозку, тривожні сигнали про початок серйозного захворювання. Однак спершу бізнесмен пояснював це перенапруженням, стресами, магнітними бурями тощо і гадав, що все з часом мине саме по собі. Та врешті зрозумів, що далі не можна нехтувати своїм здоров’ям, бо під загрозою опинилися і його справа, і сімейне благополуччя.”

Статті за темою:

Хронічна втома шкодить здоров’ю 

Нам наказано вижити

Інтоксикація стресом

Постійний брак часу та перенапруження, яких нині зазнають чимало людей, – усе це вимагає подбати про своє здоров’я.

Понад п’ять років у Києві успішно працює

науково-методичний центр ультразвукової медичної

діагностики “Істина” (зараз – Клініка Здорових Судин).

За цей час він став широко відомий не тільки

в Україні, але й за її межами.

Методика ультразвукового дослідження артеріального та венозного кровопостачання головного мозку вдосконалена тут для людей усіх вікових груп в аспекті одночасного вивчення не тільки артеріального припливу до мозку, але й венозного відтоку з нього, що значно розширило можливості діагностики та індивідуального добору лікарських засобів при багатьох недугах. У центрі спеціалізуються насамперед на діагностиці й лікування захворювань, пов’язаних із порушенням мозкового кровообігу, за допомогою унікальної новітньої методики, розробленої керівником центру, доктором медичних наук Уляною Богданівною Лущик. Дана методика дає змогу запобігти виникненню таких тяжких недуг, як, наприклад, інсульти, поліпшити працездатність та відновити життєву активність.

Одним із таких захворювань є синдром хронічної втоми, або синдром менеджера. Річ у тім, що нині проблема цілодобової роботи в нас стала актуальною не лише в середовищі бізнесменів, але й поміж найширших верств населення. Адже багато хто змушений шукати додаткових засобів для існування. Працювати нормально в такому режимі вельми складно. Врешті-решт утворюється своєрідне замкнене коло, оскільки згадане вище почуття невдоволення собою гальмує працездатність, заважає активній та плідній роботі й тому постійно наростає, як сніговий вал, ведучи до неминучої катастрофи. Але її можна вчасно відвернути завдяки новітнім методам лікуванням, котрі практикує центр ультразвукової діагностики “Істина”.

УЗД судин мозку – нешкідливий та неінвазивний метод об’єктивізації причин синдрому хронічної втоми, вегетосудинної дистонії, запаморочення, епілепсії та судомних синдромів, мігрені, затримки психомоторного і мовного розвитку, депресії, епізодів знепритомнення, тиків, артеріальної гіпотонії або гіпертонії, неврозів і т. ін. Інструментальні методи дослідження кровопостачання вельми чутливі, завдяки ним можна побачити хворобу, котра тільки ще зароджується і тому майже ніяк себе не виявляє. На екрані комп’ютера з’являється графік, і судини самі “розповідають” про себе, а лікар інтерпретує цю “розповідь”, ґрунтуючись на своїх знаннях, досвіді, інтуїції.

Останнім часом “Істина” розширила можливості методики ультразвукової діагностики патології судин щодо проблем судинної імпотенції, чоловічого та жіночого безпліддя, невиношування вагітності, гастроентерологічної патології. Тут діагностують причину захворювання, призначають індивідуально підібране лікування і контролюють його хід та ефективність. Активно приєднуються елементи психотерапії, психоаналізу та соціальної психокорекції. Застосовують також гірудотерапію – лікування за допомогою медичних п’явок.

Основою медицини майбутнього має стати індивідуальний підхід до кожної людини. І тому в своїй роботі центр “Істина” орієнтується на комплексне обстеження та лікування людини як цілісної системи, бо саме цей напрям є найпрогресивнішим. Інакше кажучи, підтверджується давня медична заповідь: лікувати треба не хворобу, а хворого.

Одна з основних особливостей роботи центру полягає в тому, що пацієнта обстежує комплексно й одномоментно один і той самий лікар, котрий володіє не лише сучасними методами діагностики, але й їх інтерпретацією, а тому виступає водночас і як клініцист, і як діагност, і як ваш лікуючий лікар..

Так уже повелося чомусь, що на першому плані в нас робота, дім, господарство, все, що завгодно, тільки не власне здоров’я. Проте робота і здоров’я повинні стояти на найвищому щаблі цінностей, оскільки вони тісно взаємопов’язані. Здорова людина живе і працює нормально, вона справді знаходить себе, своє місце в житті.

Цілком зрозуміло, що чим більше запущено негативні прояви в діяльності організму, тим швидше виходить із ладу система і тим важче повернутися до нормального стану. Коли хвороба зайде досить далеко, цього не зробить і найкращий лікар. Змарнований же час не повернеш ні за які гроші.

Отож подбайте про своє здоров’я зараз! Медичний центр “Істина” рекомендує вам провести ультразвукову діагностику стану судин головного мозку.

syndromКнига Синдром хронічної втоми, або Робота чи здоров’я? 

В книзі доктора медичних наук, професора У.Б. Лущик розповідається про найактуальніші проблеми здоров’я сучасних бізнесменів та їх дружин, а також дітей, підлітків, людей похилого віку та осіб, що працюють за напруженим графіком. Керівник науково-методичного центру ультразвукової медичної діагностики “Істина” (тепер Клініка здорових судин) ділиться своїми спостереженнями над такою поширеною нині недугою, як синдром хронічної втоми, або синдром менеджера, причинами її виникнення, проявами, розповідає про шляхи подолання цього захворювання за допомогою новітніх методик, котрі практикує центр.

Іл. М. М. Карапиша. – К.: “Істина”, 2000. – 16 с.: іл. ББК 56.12 + 56.13 С 87
УДК 616.145 11-0734-8 + 616.13-073 + 616.831-005
ISBN 996-95206-0-9

Повний текст книги Синдром хронічної втоми

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*