Цереброваскулярні захворювання, лікування та їх профілактика

Цереброваскулярне захворювання: що це таке?

 Цереброваскулярні захворювання (ЦВЗ) пов’язано з ураженням судин головного мозку, які викликають розлади його нормального функціонування, – від запаморочення чи безсоння до розвитку такої грізної недуги, як інсульт.

Статті за темою:

“Після лікування п’явками не болить голова” 

 “Після курсу уколів минають слабкість і нудота” 

“У клініці Уляни Лущик безкоштовно лікують 40 майданівців” 

Як часто зустрічаються ЦВЗ?

В останнє десятиліття інсульти значно «помолодшали» й нині нерідко трапляються в людей у віці від 30 до 50 років. Тому після 30 років слід проводити обстеження стану судинної системи організму щонайменше раз на півроку, щоб за потреби своєчасно помітити перші прояви судинних розладів.

Не забуваймо, що набагато легше запобігти виникненню хвороби, аніж лікувати її! До того ж люди, які перенесли інсульт, найчастіше мають певний рівень інвалідизації, отож стають матеріально й фізично залежними від сторонньої допомоги, що значно знижує якість життя.

Основними факторами ризику розвитку інсульту є:

 артеріальна гіпертензія
 куріння
 зловживання алкоголем
 підвищений рівень холестерину в крові
 цукровий діабет тощо

Чим більше факторів ризику в людини, тим більша ймовірність виникнення інсульту. Надзвичайно актуальними сьогодні є питання профілактики інсультів та адекватної реабілітації хворих, які його перенесли.

Яка допомога потрібна при ЦВЗ?

Лікарям добре відомо, які саме розлади спричиняють цереброваскулярні захворювання. Це перш за все порушення мозкового кровообігу. Нині його можна швидко виявляти й надати ефективну допомогу. Але для цього пацієнтові потрібен не конвеєр вузьких спеціалістів у поліклініці, а сфокусований на проблемі та конкретному хворому індивідуальний підхід.

На захворюваннях, пов’язаних із порушенням мозкового кровообігу, спеціалізується Клініка Уляни Лущик. Клініку створено з метою практичного використання власних наукових розробок, і вже зараз вона демонструє набагато вищу результативність лікування, аніж ту, що поставлено ВООЗ як завдання для країн із найбільш розвиненою системою охорони здоров’я.

Клініка має всі можливості для комплексної діагностики та терапії й здійснює комплексну діагностику та лікування, засновані на індивідуальному підході до кожного пацієнта відповідно до давньої медичної заповіді «Лікуй не хворобу, а хворого».

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*