Варикозне розширення вен

ТРИМАЙ НОГИ В ТЕПЛІ, А ВЕНИ В ТОНУСІ!

Одна з одвічних проблем медицини – хронічна венозна недостатність. Чи не кожен другий потерпає через неї.

Звідки ж така сумна статистика?

По-перше, захворювання вен передаються спадково.
По-друге, вони виникають через безліч чинників. Назвемо найважливіші з них:
•зайва вага,
•професійна діяльність, пов’язана з тривалим статичним навантаженням на вени (вони не «полюбляють» ані довгого стояння, ані довгого сидіння),
•брак клітковини в продуктах харчування,
•гормональна контрацепція й гормональна терапія,
•тісна білизна.

Значно посилитися проблеми вен можуть також під час вагітності (на жаль, і після пологів вони не завжди зникають).
Чим лікують вени?

Вени лікують, як і все на світі, пігулками, ін’єкціями, краплями та мазями.
Стан судин можна полегшити завдяки спеціальним засобам – венотонікам. Найдієвіші та найбезпечніші з них – ті, які виготовлено на основі рослинних речовин діосміну, есцину й рутину. Основне завдання таких венотоніків – зміцнення стінок судин. Існують також комбіновані препарати, які містять речовини, що підвищують венозний тонус, знижують больові відчуття, зменшують свербіння.

Коли слід звернутися до лікаря?

Ознаки захворювання важко не помітити, особливо жінкам. Отож, любі жінки, якщо вам до вподоби носити спідниці й ви не хочете ховати свої гарні ноги, варто звернутися до лікаря при перших ознаках недуги, щоб хвороба не стала задавненою й не довелося вдаватися до хірургічного втручання.

Які обстеження потрібні?

Для пацієнтів зі скаргами на біль у суглобах та набряки фахівці Клініки Уляни Лущик розробили спеціальну програму «Судини нижніх кінцівок», яка передбачає комплексну діагностику судин ніг: УЗД артерій та вен ніг, УЗД кісток, ЕКГ, капіляроскопію.

Інтерв’ю з пацієнтом, Швець Іван Захарович Ще два токи тому він просив ампутувати ногу. Історія відновлення кровопостачання в ногах на тлі комбінованого атеросклеротичного ураження, цукрового діабету та посттромбофлебітичного синдрому. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*