Відгук пацієнта, Світлана Науменко

Діагноз: Дисциркуляторна енцефалопатія І ст. змішаного типу із білатеральною, сильніше праворуч, краніалгією, мігруючими сенестопатіями, астено-невротичним синдромом, спонтанними середньої частоти панічними атакамию

Поширений остеохондроз, сподилоартроз шийно-грудного та поперекового відділів. Протрузії (за даними МРТ) С3-С4, С4-С5, С6-С7 міжхребцевих дисків без ознак компресії спинного мозку із помірно вираженою цервікалгією. Помірно виражена посттравматична кокцигодинія.

Ступінь некурабельності: високий

Кількість проведених курсів лікування:

Виношу щиру подяку, та низько вклоняюсь до землі керівнику закладу «Клініка Здорових  Судин», Уляні Богданівні Лущик, всій її родині, та працівникам–професіоналам за результат, який я отримала від них в процесі лікування. Ці люди подарували мені надію на краще життя, заставили повірити в себе і думати лише про позитив. Перші дні перебування в клініці здавалися мені дуже дивними. Адже все, що тут відбувається нічим не схоже на інші медичні заклади, де мені довелося побувати за останні чотири роки. Саме лікування та атмосфера в якій тут живуть пацієнти надзвичайно цікаві. Ставлення медичного персоналу неймовірно гарне, щире, не гонорове. Увага з усіх сторін. Кожен лікар не залежно від того, чи лікуєшся ти в нього чи ні, поцікавиться, як ти себе почуваєш, як твій настрій. Посмішка не сходить з їхнього обличчя. Тут панує повна злагода та добро. Але звичайно головне – це результат. Після першого курсу лікування з моїм організмом відбувалися цікаві зміни. Самі собою ночами відпадали маленькі папіломи, розійшлися, та десь поділися жировики на голові, перестало випадати волосся, покращувався стан нігтів. Не зрівняти той стан з яким я прийшла на лікування і в якому я перебуваю зараз. Це дві величезні різниці.

          Дякую Уляні Богданівні, Ігору Петровичу, Надії Тодосівні, Валентині Володимирівні,  прекрасній медсестрі Тетяні Василівні Паніка і всьому колективу. Дякую долі, що саме ці люди з’явилися в моєму житті. Зичу всім здоров’я, позитиву і натхнення в цій не легкій праці. Зичу, та  бажаю клініці, нових відкриттів в медицині, бажаю успіхів та процвітання. А під кінець хочеться сказати: саме такі люди, як Уляна Богданівна, потрібні не тільки нашій країні але й далеко за її межами. Вона несе в цей світ тільки добро, яке не можливо обійняти мільйонами рук, воно не об’ємне. Велика, безмежна, повага, подяка, найкращі слова вдячності та любові, Вам Уляно Богданівно, та всій вашій дружній родині.

    м.Тетіїв, Київської обл.

    Науменко Світлана та моя сім’я

    22.10.2013р.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*