День відкритих дверей, 30 Листопада

Opendoor. Banner

Щоб позбутися відчуття хронічної втоми, головних болей, дискомфорту через зміни погоди, вегето-судинної дистонії, депресії. Або серйозніше – проблем, з якими давно було б пора відвідати невролога, кардіолога, терапевта, ендокринолога, офтальмолога, лора або психолога. Ми – спеціалісти Клініки Здорових Судин – надамо Вам необхідні консультації. А за необхідності, складемо зручну для Вас та ефективну програму лікування. В рамках Дня Відкритих Дверей.

30 листопада запрошуємо Вас пройти комплексну діагностику за спеціальною ціною та отримати рекомендації від провідних фахівців Клініки.

Клініка Здорових Судин – єдиний медичний заклад, де обстеження починається з безболісного, достовірного, наочного для пацієнта скринінгу судин. За 5 хвилин він дає точну і зрозумілу Вам інформацію про стан всього організму. Лікар доповнить її рекомендаціями, як покращити Ваше самопочуття і здоров’я, враховуючи результати діагностики. Щоб оцінити роботу мозку і знайти спосіб підвищити Вашу працездатність або усунути приховані проблеми, радимо пройти ультразвукову доплерографію артерій і вен голови та шиї, електроенцефалограму з функціональними пробами, електрокардіограму та скринінг ішемічних змін міокарду.

Кожен гість Дня Відкритих Дверей у Клініці Здорових Судин отримає результати обстеження на свою електронну адресу.

zapys

або за телефонами:

(044) 467 63 89, (095) 068 30 74

Напишіть відгук

Обов'язкові поля відмічені *.


*

LOGO MINIMAL BW2