Вартість

 

Назва Ціна (грн.)
Консультації фахівців, онлайн консультації
Неврологічна (психо-неврологічна), проводить академік АТНУ, професор, д.м.н. Лущик У.Б. 1800
Комплексна діагностика
Діагностичний пакет клас “А” “Серцево-судинний”

(судинний скринінг, ЕКГ зі скринінгом ішемічних змін міокарда, доплерографія судин голови та шиї, гостра фарм.проба, формування схеми Ангіотерапії клас “А”)

5500
Діагностичний пакет клас “В” “Серцево-судинний, нейродинамічний”

(судинний скринінг, ЕКГ зі скринінгом ішемічних змін міокарда, ЕЕГ з функціональними пробами, доплерографія судин голови та шиї, гостра фарм.проба, формування схеми Ангіотерапії клас “В”)

7800
Комплексна діагностика клас “С” за участю проф. У.Б.Лущик

(комплекс судинно-кардіологічних, нейродинамічних, нейроофтальмологічних обстежень на мікро та макро рівнях, неврологічний, соматичний, психоневрологічний статус, консультація професора, математичне моделювання комплексного індивідуального плану лікування)

15000
Діагностика критичних станів
Комплексна діагностика (критичні стани: апалічний синдром, інсульт, інфаркт) 25000
Комплексна діагностика критичні стани виїзна (Київ) 42000
Ультразвукова діагностика (УЗД )
УЗД судин голови та шиї за технологією Ангіомаркери

(проводить доктор мед.наук У.Б.Лущик)

2040
УЗДГ судин верхніх кінцівок 900
УЗДГ судин нижніх кінцівок 1150
УЗД кістково-м’язової системи (опорно-руховий апарат, кістково-суглобова та м’язево-зв’язкова з оцінкою кровопостачання набряків міоспазму, гематом, постравматичних змін) 1350
УЗД органів черевної порожнини 800
УЗД щитоподібної залози 700
УЗД судин простати, розширена 750
УЗД органів малого тазу, скринінг 600
Електроенцефалографія (ЕЕГ)
ЕЕГ  (дорослі) 790
ЕЕГ (діти) 1200
Електрокардіограма (ЕКГ)
ЕКГ зі скринінгом ішемічних змін міокарда 790
Діагностичні програми
Програма “Чоловіче здоров’я”

(ТСС, ЕКГ, ЕЕГ, УЗД простати, УЗД мозку, фарм.проба, консультація)(Для віку 50+ рекомендовано 2р./рік)

8300
Програма “Профілактика судинного здоров’я”

(дослідження судинної системи на рівні мікроциркуляції

(судинний скринінг), дослідження кровопостачання та провідної системи серця (ЕКГ зі скринінгом ішемічних змін міокарда), дослідження макроциркуляції та гемодинамічних параметрів (доплерографія судин голови та шиї за технологією Ангіомаркери) (Рекомендовано для всіх громадян 3 р./рік)

4370
Програма “Профілактика судинного здоров’я. Сімейний” 20% знижка
Програма “Здоров’я спортсмена”

(діагностика серцево-судинної систмеми, опорно-рухового апарату, кістково-суглобова та м’язево-зв’язкова система з оцінкою кровопостачання набряків міоспазму, гематом, постравматичних змін, дослідження судинної системи на рівні мікроциркуляції, ЕКГ зі скринінгом ішемічних змін міокарда, УЗД кмс, УЗД в/к, н/к. фарм.проба)

8200
Технологія судинного скринінгу
(оптична цифрова капіляроскопія )
Судинний скринінг (Капіляроскопія) в/к стандарт 2п. (не підходить для ревматології та первинних оглядів) 850
Судинний скринінг (Капіляроскопія) в/к розширена 10п. 1540
Судинний скринінг (Капіляроскопія) в/к з функціональними пробами 10п. (для дослідження ревматологічних захворювань). 4620
Судинний скринінг (Капіляроскопія) н/к розширена 10п. 2200
Косметологічні послуги
Контурна пластика обличчя

(скроні, вилиці, носогубна зона, периоральна зона, підборіддя, губи)

(розраховуєтсья за 1мл. матеріалу)

від 3500
Процедура full face

(ботулінотерапія+контурна пластика, без платізми, діагностика Судинний скринінг)

від 23500
Процедура full face

(ботуліно терапія+контурна пластика, в т.ч. платізма, діагностика Судинний скринінг )

від 27500
Ботулінотерапія
зона міжбрів’я 2000
зона підборіддя 1700
зона лоб + міжбрів’я 5500
зона очі “гусячі лапки” 2000
зона ніс 1500
зморшки маріонетки (опущені куточки губ) 1500
кісетні зморшки  1500
гінгвальна посмішка (з посмішки видно десну) 2000
гіпергідроз (підвищена пітливість)  7000
Колагеностимуляція  14000
Біоревіталізація (тонус шкіри, еластичність, колір)                                              від 2500
Чистка обличчя 1200
Консультація лікаря 1800

 

Детальніша інформація за телефонами: 

+38 096 804 03 68

або

E-mail: [email protected]

Skype: adminkulvv

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16 thoughts on “Вартість”

 1. Добрий день! Пише Вам Олена, у сина сирінгомієлія шийного і верхнєгрудного відділу спинного мозку.Не піднімається ліва рука у плечовому суставі,слабне сила в кисті. Прооперований по поводу аномалії Арнольда Кіарі, шунтування спинного мозку, але покращень не має. Почала слабшати сила в правій руці, важче стало піднімати руку. Чи були у Вас такі хворі ? чи зможете Ви нам допомогти ?

  1. Перепрошуємо за затримку з відповіддю. Ваш лист потрапив до скриньки спаму.
   Сирінгомієлія – хвороба нервової системи, яка відноситься до погано лікованих. Оперативні підходи до лікування в певній частині є позитивними в плані пригальмовування патології. Наша клініка має інноваційний підхід у терапевтичній курації сирінгомієлії на основі доказової медицини. При позитивному рішенні запрошуємо на комплексне обстеження в Клініку здрорових судин. У випадку вираженої важкості пацієнта ми організовуємо комплексне обстеження за місцем знаходження хворого за межами клініки.
   З повагою,
   Гол. лікар
   Ігор Петрович Бабій

 2. Доброго вечора . В мами моєї було декілька ішемічних інсультів останні два сталися на протязі двох- трьох місяців , на теперішній час їй самопочуття стало важчим скосилося ліве око мова стала не розбірна ( сама не лежача ).скажіть будь ласка яке лікування можите запропонувати ? І чи є можливість знизити повторні інсульти ? Дякую

  1. “Доброго дня!
   Судинні технології нашої клініки розроблені науковим центром і впроваджені в клінічну практику в рази знижують можливість повторних інсультів, а в частині випадків виключають їх повторення.
   Проте нам потрібно більше інформації для аналізу ситуації.
   Прохання надіслати на номер Вайберу 073 420 30 42 фотографії виписки за останній курс лікування чи реабілітації. Крім цього потрібно зробити відео до 1 хв із ходою, сидінням-вставанням Вашої мами, її мовою та рухами руками.
   Після цього можемо дати більш детальну відповідь.”

 3. Доброго дня! Мені 58 років і тільки зараз поставили діагноз “енцифало- і полінейропатія нез’ясованої етіології, стан погіршується суттєво.
  Чи можна у вас пройти електроміографію н.к., якщо ні, то чи можливе лікування у вашій клініці без цього обстеження? Дякую за відповідь

  1. Доброго дня, пані Галино! У Вашій ситуації потрібно не затягувати з дообстеженнями. Проходьте електроміографію за місцем проживання або в м. Києві (запишіть в інтернет пошуку і виберіть зручніший варіант). А далі напишіть нам на корпоративну ел. пошту клініки або на Вайбер клініки про готовність до візиту до нас на проведення нашого протокольного дообстеження та формування плану ефективного і безпечного лікування Вашої хвороби.

 4. добрый день, я мама военнослужащего, 27.06.2022г мой сын перестал выходить на связь, через 2 дня я начала поиски, в в/ч 72/70 г.Бахмут мне сказали, что он в какой то больнице, у него легкое недомогание. Мы с дочерью начали поиски и нашли его в Днепре, клиника№4 в токсикологическом отделении реанимация в тяжелом состоянии ,кома, дыхание через трахеостому через аппарат искуственного дыхания., сейчас у него диагноз: токсическая энцефалопатия, аполлитический синдром. В данный момент нас перевели в реанимацию в Винницкий психоневрологическую клинику им Ющенко, здесь тоже не знают что с ним делать. На мрт диффузное поражение ствола белого вещества обоих полушарий. куда нам обращаться? Военные медики обещали перевезти нас и в Киев и в Львов и в Ровно, но сегодня сказали, что оформлять инвлидность и списывать с армии, и отправлять по месту жительства(Бахмут, Донецкая обл). Как же так? это что выбросить?

  1. Доброго дня пані Ольга, Ваш запит ми передаємо на професорський консиліум. Наша клініка з такими хворими працює в режимі виїзної комплексної діагностики та моделювання схеми інтенсивної медикаментозної нейрореабілітації, що проходить на базі того медичного закладу, де перебуває пацієнт.
   З повагою,
   Адміністрація клініки

  1. Доброго дня, пане Владе! Запис на он-лайн консультацію за тел. 0965988289 viber, whatsapp, telegram. Попереджаємо, що після онлайн консультації лікар не може поставити діагноз та призначити лякування, для цього потрібна відповідна інструментальна діагностика.
   З повагою,

 5. Доброго дня! Дитині 5 місяців. Діагноз: Важка гіпоксично- ішемічна енцефалопатія 3 стадія з виходом в апалічний синдром, синдром бульбарних порушень, тетрапорез.
  Носій трахеостоми.
  Чи лікуєте ви діток з таким діагнозом?

  1. Доброго дня, так, ми займаємось такими пацієнтами. Для початку, комплексна діагностика, після цього моделюється план нейрореабілітації. Записатись на комплексну діагностику можна за тел. +38 096 598 82 89 ( viber, whatssapp, telegram)

 6. Доброго вечора, хотіла б дізнатися, як можна діагностувати вербальну слухову агнозію і чи займаєтесь Ви конкретно такою діагностикою. Маю сина 5,5 років понад 3 роки займаємось у різних спеціалістів( психолог, дефектолог, логопед, поведінковий терапевт, сенсорна інтеграція та ін., окрім того батон працюємо вдома, але ефект м’яко кажучи не дуже, проблеми з розумінням мови та власне і з самою мовою. Психіатр ставить діагноз РАС але я б хотіла виключити агнозію, щоб не втратити дорогоцінний час. Скажу ще що за КСВП патологій слуху не виявлено. Та все я бачу, що він чує мене дещо спотворено і спотворено говорить, не може відтворити слово правильно навіть те що знає, а ще бачу, що мову інших сприймає ще гірше і ту інструкцію, яку виконує у мене, може не розуміти в тата, чи іншої людини.

  1. Доброго дня, ми займаємося такими проблемами. В першу чергу необхідна комплексна діагностика, далі, шляхом математичного моделювання, формується індивідуальний план по відновленню роботи мозку на перших етапах. Орієнтовний строк лікування – до 1 року. Для запису на діагностику звертайтесь за телефоном: 096 598 82 89 (viber. whatsapp. telegram).
   З повагою,

   1. Розкажіть, що таке математичне моделювання, бо я не дуже розумію і чи входить воно у вартість обстеження?

    1. Добрий день, пані Валентино! Математичне моделювання входить у вартість комплексної діагностики.
     Важливою умовою адекватності діагностичної маніпуляції є кількісна та якісна інтерпретація данних, отриманих з діагностичних приладів, наприклад, з УЗ доплерографії (швидкості потоку крові та її зміни в залежності від тонусу, еластичності судинної стінки, взаємозалежності внутрішньосудинного та внутрічерепного тисків, наявності звивистості та дистонії артерій i вен та ін.). При інтерпретації результатів досліджень судин математичне моделювання допомагає об’єктивно оцінити отриману від діагностики інформацію за рахунок програмного забезпечення, що проводить кількісну та якісну оцінку параметрів.
     З повагою,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*