КОНТАКТИ

м. Київ, 03191
вул. Академіка Вільямса, 4
+38 (066) 804 03 66
+38 (096) 804 03 68
[email protected]


Щоб дістатися нас: від станції метро «Васильківська» проїдьте тролейбусом №45 або маршрутним таксі №499 до зупинки «Магазин», чи пройти пішки 15-20 хвилин в напрямку вулиці Онуфрія Трутенка.


Наши GPS-координати: +50° 14′ 2.80″, +30° 16′ 45.48″.

На карті

3 thoughts on “КОНТАКТИ”

 1. Добрий день ! У сина сирінгомієлія шийного і верхнєгрудного відділу спинного мозку. Не піднімається ліва рука в плечі. Прооперований в МЦН Курильця І.П. по поводу аномалії Арнольда Кіарі I ст. в 2010 році. В 2012 році зробили операцію – шунтування спинного мозку – в інституті нейрохірургії ім. Ромаданова. На даний час появилась слабість в правій руці і стало важче її піднімати в плечі. Порадьте що нам робити далі, чи були у Вас хворі з таким діагнозом ?

  1. Перепрошуємо за затримку з відповіддю. Ваш лист потрапив до скриньки спаму.
   Сирінгомієлія – хвороба нервової системи, яка відноситься до погано лікованих. Оперативні підходи до лікування в певній частині є позитивними в плані пригальмовування патології. Наша клініка має інноваційний підхід у терапевтичній курації сирінгомієлії на основі доказової медицини. При позитивному рішенні запрошуємо на комплексне обстеження в Клініку здрорових судин. У випадку вираженої важкості пацієнта ми організовуємо комплексне обстеження за місцем знаходження хворого за межами клініки.
   З повагою,
   Гол. лікар
   Ігор Петрович Бабій

 2. Очень довольна результатом. Диагностика и лечение все в одном месте. Результат лечения прекрасный, даже не ожидала. Цены сразу мне показались немного высокими, но посчитав, сколько я уже потратила за все время попыток вылечиться, сдать везде и всюду кучу непонятных анализов, то в результате вышло больше. Рекомендую!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*