Програма «Чоловіче здоров’я»

Лікування порушень сечостатевої системи та еректильної дисфункції

Для свого успішного функціонування сечостатева система “задіює” до співпраці практично всі системи організму – від блиску очей та реакції зіниць на симпатичну дівчину/хлопця,  привабливого запаху та ін.

Для збудження статевої сфери відбувається складна взаємодія нервової, судинної, гормональної та інших систем організму.

В процесі запуску підсвідомих реакцій та інстинктів можливі різноманітні збої, як в бік перезбудження і неконтрольованого виходу емоцій, інстинктів та дій, так і в бік згасання, сповільненої реакції або навіть переривання процесу збудження. Саме в цьому складність сечостатевих розладів, які потребують комплексного підходу до діагностики як з  боку здоров’я гормонального та інфекційного дзеркала  сечостатевої системи, так і складної системи взаємодії мозку, емоцій, судинного кровонаповнення органів малого тазу та статевих органів, так і стану хребта, суглобів.

Саме тому для проблем сечостатевої сфери (від нетримання сечі при повному сечовому міхурі, нетримання сечі після інсульту, черепно-мозкових травм та ін.  до проблем з еректильної дисфункцією: зниження  лібідо, ерекції, потенції та ін. ) ми використовуємо комплексні мультидисциплінарні підходи з дослідженням:

  • системи кровопостачання та кровонаповнення статевих органів;
  • діагностики психо-емоційних та нейродинамічних проблем астенізованого чи депресивного мозку;
  • діагностикою системи інерційності чи швидкодії;
  • оцінкою рівня функціональної активності системи мікроциркуляції, оцінкою стану хребта та органів малого тазу при хронічному больовому синдромі та ін.

Саме комплексні підходи дозволяють нам успішно вирішувати проблеми еректильної дисфункції. Окрім цього, під час лікування покращується стан мікроциркуляції організму пацієнта, що в свою чергу позитивно впливає на серцево-судинну систему загалом.

 

Запис на діагностику за телефоном 096 804 03 68

Якщо Вам зручніше написати: 096 598 82 89 (viber . whatsapp. Telegram)