Електроенцефалографія (ЕЕГ)

Електроенцефалографія (ЕЕГ) – це безболісний, нешкідливий метод дослідження роботи головного мозку (ГМ), що дає змогу якісно та кількісно аналізувати стан активності мозку.
Метою данного дослідження є виявлення зниження розумової здібності, зниження пам’яті та уваги, виявлення різних форм епілепсії , втрати свідомості, незрозумілої поведінки, знаходження прихованих ознак тривоги, депресії, панічних атак як у дорослих, так і у дітей.

ЕЕГ призначається при підозрі чи наявності будь яких хвороб головного мозку. ЕЕГ допомагає лікарю приймати правильне рішення про додаткові обстеження та лікування виявленої проблеми. Як правило ЕЕГ також призначають після курсу лікування для перевірки його ефективності. Вірне лікування є запорукою зниження, або навіть зникнення, проявів хвороби.

ЕЕГ допомагає виявити незначні, початкові зміни в роботі ГМ, що важливо для постановки діагнозу на ранніх стадіях розвитку патології.

Сучасні електроенцефалографи широко використовуються у найрізноманітніших галузях медицини – починаючи від клінічної ЕЕГ в сфері функціональної діагностики й завершуючи виявленням різноманітних психічних розладів. ЕЕГ часто стає єдиним об’єктивним та доказовим критерієм при судомних станах різного ступеня вираженості.

Вартість Електроенцефалографії