ІН’ЄКЦІЙНА КОСМЕТОЛОГІЯ

Медико-косметологічні ін’єкційні процедури у виконанні лікарів вищої категорії, під контролем медичної апаратури.
Здоров’я та краса наших пацієнтів – це наша ціль.

ДетальнішеКонтурна пластика обличчя

Контурна пластика – це ін’єкційний метод корекції контурів обличчя шляхом введення філерів. Контурну пластику ми проводимо з метою збільшення об’єму в певній зоні, усунення заломів шкіри (зморшок), корекції овалу.

Зони: скроні, чоло, вилиці, носогубна зона, периоральна зона, підборіддя, губи.

ДетальнішеПроцедура full face

Дана процедура поєднує контурну пластику та ботулінотерапію.
На консультації ми проводимо огляд та моделюємо найоптимальніші процедури, враховуючи тип обличчя, вік та бажаний результат.
ДетальнішеБотулінотерапія

Одна з найпопулярніших послуг серед українських красунь.
Після консультації ми пропонуємо нашим пацієнтам найоптимальніший спосіб корекції обличчя. Для нас головне, щоб це було безпечним та гармонійним.
Завдяки ботулінотерапії ми можемо прибрати мімічні зморшки, допомогти в корекції гінгвальної посмішки, зменшити потовиділення.
ДетальнішеЛіпокорекція

Ін’єкції ліполітиків – це ефективна, абсолютно безпечна ін’єкційна процедура. В шкіру вводиться препарат, що активізує процеси жироспалювання в певній зоні тіла: обличчя, живіт, сідниці та ін.
За допомогою ін’єкцій ліполітиків, які включають низку спеціальних компонентів, жир спочатку розщеплюється, а потім виводиться через лімфатичну систему. Тобто, ніяких штучних втручань в організм людини не відбувається, все абсолютно природно.
Завдяки ліпокорекції можна усунути не тільки незначні зміни, але й глибокі локальні жирові відкладення.

Процедури проводяться в ліцензованому медичному закладі сертифікованим лікарем вищої категорії. При необхідності проводимо діагностику (УЗД, ЕКГ, судинний скринінг та ін.)
Вартість процедур
Записатись можна за телефоном: 096 598 82 89 (viber / whatsapp / telegram)