Ліпокорекція

Враховуючи сьогоднішню екологію, харчування та стреси,  більшість людей мають проблеми з зайвою вагою.

Найчастіше – це   жирові відкладення в зоні сідниць та/або живота. Це поширена проблема, що виникає зазвичай через ендокринні порушення або порушення обмінних процесів.

Організм людини влаштований таким чином, що частина жирів, що надходять, засвоюється, а частина розщеплюється за допомогою природного ліполізу.

У цьому процесі бере активну участь лецитин, що виводить адипоцит. Однак, при порушенні жирового процесу, відкладення стають щільними і погано розщеплюються, тому починають активно та швидко накопичуватися, що призводить до появи целюліту.

Ін’єкції ліполітиків – це сучасний та безпечний метод в естетичній медицині покращити свої форми без хірургічних втручань та виснажливих дієт .

Що таке ліпокорекція та як ця процедура діє

Ін’єкції ліполітиків – це ефективна, абсолютно безпечна ін’єкційна процедура. В шкіру вводиться препарат, що  активізує  процеси жироспалювання в певній зоні тіла:  обличчя, живіт, сідниці та ін.

За допомогою ін’єкцій ліполітиків, які включають низку спеціальних компонентів, жир спочатку розщеплюється, а потім виводиться через лімфатичну систему. Тобто, ніяких штучних втручань в організм людини не відбувається, все абсолютно природно.

Завдяки ліпокорекції можна  усунути не тільки незначні зміни, але й глибокі локальні жирові відкладення.