Користь і задоволення – лікувальні ванни.

Хто не мріє в таку погоду про гарячу ванну? А ми, в контексті рубрики “Бузкове море”, згадуємо про те, як це корисно, крім того, що приємно. Якщо на курорті. В санаторії. Маємо на увазі, що цілющих властивостей воді додає ціла гама мінеральних солей, газів, мікроелементів. Провідні лікарі та курортологи розробляли корисні суміші для лікувальних ванн десятиліттями. І тепер можна випробувати на собі результати їх праці.

1173608_495953473820411_1213639230_n

Рекомендуємо зробити це в оздоровницях Куяльника і Сак (Західний Крим). Там, як правило, пропонують на вибір 4 основних види лікувальних ванн:

Хлоридно-натрієві (з ропою) – приготовані на основі ропи – води з дуже високою від природи концентрацією солі. Мають протизапальний, знеболюючий ефект, покращують кровообіг.

Йодобромні. Проникаючи крізь шкіру під час ванни йод та бром, покращують обмін речовин, зміцнюють нервову і серцево-судинну систему організму.

СOLYMPUS DIGITAL CAMERAульфідні (cірководневі). Нормалізують роботу нервової системи, підвищують імунітет, покращують стан судин і кровообіг.

Ароматичні (хвойні, шавлієві). Впливаючи на шкіру ефірними маслами, такі ванни мають сприятливу психотерапевтичну дію.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*