Ангіоноги

Ангіоноги

Цей пакет діагностики та комплексного лікування був зумовлений частими запитами пацієнтів на незвичайні скарги в поясниці та в ногах, які не вкладалися у межі однієї патології та не знаходили фахівця, який би міг самостійно розібратися в даній проблемі.

Нерідко пацієнти мають неприємні відчуття в ногах:

 • болі,
 • судоми,
 • відчуття «холодних ніг»,
 • болі в кістках та суглобах,
 • набряки стоп, відчуття «важких ніг»,
 • неприємні відчуття та тупі болі крізь сон в суглобах ніг,
 • плями на виразки на гомілках,
 • холодову алергію та ін.

Коли ці відчуття стають нестерпними, пацієнт пробує визначитися до якого лікаря йому потрібно звернутися.

І тут починається найцікавіше:

 • ортопед – ні, артриту-артрозу ще не має;
 • судинний хірург – явного варикозу, тромбозу чи тромбофлебіту теж немає;
 • терапевт – теж ясно, що це не його компетенція;
 • кардіолог – лише частково, якщо набряки носять серцевий генез;
 • невролог – теж не зовсім підходить, оскільки слабкість в ногах відсутня, «радикулітів» ще не було.

Ось так часто описували наші хворі свої митарства, поки встановили діагноз та знайшли шляхи для лікування.

Дані симптоми, кожен зокрема, чи наявність сукупності більшості з них відображають комплексну проблему функціональних та/чи структурних розладів  хребта та в нижніх кінцівках у різних системах – судинній, м’язовій, кістково-суглобовій, нервовій.

Саме тому такі патології на ранніх етапах важко зрозуміти і знайти необхідне лікування. А в задавнених випадках хвороба вже трасформується в артроз з вираженими деформаціями великих суглобів  ніг (кульшовий, колінний),  суглобів хребта та стоп.

Ось саме для таких випадків ми створили діагностично-лікувальний пакет «Ангіоноги», який включає комплексну УЗД кісток, суглобів, нервів та м’яких тканин хребта, нижніх кінцівок та судинної системи в обох ногах.

В чому вигода для пацієнта у використанні пакету «Ангіоноги»?

Пацієнт протягом 2-3-х годин проходить комплексну неінвазивну (безболісну) діагностику, яка виявляє рівень порушень і дозволяє сформувати припущення щодо причини наявних скарг, дискомфорту, за необхідності – змоделювати ситуацію, при якому положенні тіла має місце провокація болю, оніміння та ін.

Далі – або прицільне дообстеження, якщо потрібно ще щось уточнити чи виключити.

Якщо все зрозуміло і клінічна картина відповідає виявленим проблемам, ми пропонує хворим план лікування та шляхи подолання цих проблем.

Наш великий досвід роботи з різноманітними пацієнтами психоневрологічного, травматологічного, ортопедичного, судинного профілю протягом 20 років показав, що істинність в діагностиці дозволяє 100-відсотково знайти правильний шлях до одужання та повернення якості життя навіть важкохворим.

Поруч з медикаментозним інтенсивним лікуванням за необхідності застосовуємо нейрореабілітаційні процедури (масаж, кінезитерапія, психотерапія та ін.) з метою закріплення досягнутого результату лікування та зняття психосоматичних блоків, які можуть провокувати загострення цієї хронічної патології.

Слід наголосити, що хворобу легше попередити, ніж лікувати задавнені випадки.

Адже при появі перших симптомів легше їх вилікувати і забути про неприємні відчуття, ніж нехтувати сигналами організму і довести хворобу до важко виліковного стану.