У відпустку за здоров’ям.

Витрачати відпустку на лікування більшість із нас може змусити тільки хвороба. Якими б приємними не були процедури в термальних джерелах, лікувальні ванни та інші оздоровчі процедури. Ніщо не мотивує присвятити їм дні дорогоцінного відпочинку краще, ніж біль у кістках та суглобах. “Викручування” на зміну погоди, хрустіння в суглобах, заніміння ніг під час тривалої поїздки в машині, як правило – тільки початок.

Куяльницький лиман

Раптовий гострий біль, курси препаратів, після яких біль зникає, але ниючі відчуття та “викручування” залишаються, змушують серйозніше замислитися, наскільки все запущено, та зайнятися лікуванням. “Здавалося б, кісткова система автономна і міцна, як залізобетон. Насправді, живлять її найдрібніші судини – капіляри. Накопичення шлаків в кістках призводить до того, що капіляри стискаються. Перебої в кровопостачанні хребта та нервових стовбурів викликають різкий біль. Це розплата за недбале ставлення до організму”, – розповідає доктор медичних наук, Уляна Лущик. “Для мене особисто з такої ситуації розпочалося знайомство з одним із українських курортів. Інтенсивна терапія допомогла зняти біль та покращити кровообіг на 30% за даними діагностики. Проте дискомфортні відчуття залишилися. Стало зрозуміло, що необхідно оздоровлювати організм. Адже від проблем з кістками та суглобами неможливо позбавитися швидко та легко, тільки приймаючи ліки. По-перше, тому що причини хвороби довго накопичувалися, перш ніж дали про себе знати. По-друге, через те, що відновлення кровопостачання кісток – це вищий пілотаж в лікуванні патологій судин. Він вимагає часу і комплексного підходу”.

Знайомство з Куяльником Як повертають здоров’я на вітчизняних бальнеологічних курортах ми хочемо вам розповісти у рубриці “Бузкове море”.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*