Вартість

На даний момент вся детальна інформація – в адміністратора клініки за телефоном 044-467-63-89 або (095) 068 30 74

E-mail: info@inno-health.com Skype: adminkulvv

Макет людинодерево Новий рік

 Увага! Кожної першої середи місяця в клініці відбувається день відкритих дверей для консультації хворих та їх родичів за умови попереднього запису в адміністратора клініки.

Уточнюйте вартість послуг за телефонами:

(044) 467 63 89

(095) 068 30 74

Прайс в процесі розробки

Опис обстежень

Embedly Powered

Embedly Powered

Коментарів: 2

 1. Добрий день! Пише Вам Олена, у сина сирінгомієлія шийного і верхнєгрудного відділу спинного мозку.Не піднімається ліва рука у плечовому суставі,слабне сила в кисті. Прооперований по поводу аномалії Арнольда Кіарі, шунтування спинного мозку, але покращень не має. Почала слабшати сила в правій руці, важче стало піднімати руку. Чи були у Вас такі хворі ? чи зможете Ви нам допомогти ?

  • Перепрошуємо за затримку з відповіддю. Ваш лист потрапив до скриньки спаму.
   Сирінгомієлія – хвороба нервової системи, яка відноситься до погано лікованих. Оперативні підходи до лікування в певній частині є позитивними в плані пригальмовування патології. Наша клініка має інноваційний підхід у терапевтичній курації сирінгомієлії на основі доказової медицини. При позитивному рішенні запрошуємо на комплексне обстеження в Клініку здрорових судин. У випадку вираженої важкості пацієнта ми організовуємо комплексне обстеження за місцем знаходження хворого за межами клініки.
   З повагою,
   Гол. лікар
   Ігор Петрович Бабій

Напишіть відгук

Обов'язкові поля відмічені *.


*

LOGO MINIMAL BW2