Ангіотерапія

Ангіотерапія – це технологія корекції судинних розладів під контролем методів доказової медицини.

Першочергове завдання такого лікування – це  вплив на першопричину погіршення стану пацієнта, а не на симптоми, відновлення кровопостачання на мікро- та макро-циркуляторному рівні для відновлення функцій, які постраждали.

Для задовільної роботи організму, в першу чергу серцево-судинної системи,  необхідне стабільне кровопостачання на рівні всіх органів та систем. Для виявлення порушень кровопостачання та інших негативних змін в роботі організму ми рекомендуємо комплексну діагностику. Така діагностика підходить для тих пацієнтів, які з різних причин не можуть  діагностувати  проблему та знайти правильне рішення що робити далі та до кого звернутися.

Після комплексного обстеження підбирається індивідуальна Ангіотерапія. Це  глибокий аналіз даних по обстеженню шляхом математичного моделювання, враховуються всі особливості пацієнта (вік, стать, психологічний стан, можливі наявні хронічні захворювання та багато інших параметрів: оцінюється більше 100 гемодинамічних параметрів).

Ангіотерапія може бути як профілактика серцево-судинних захворювань, так і інтенсивна терапія після інфаркту, інсульту та інших судинно-мозкових патологій та захворювань. Ангіотерапія також використовується як допоміжна терапія при ендокринологічних захворюваннях: відновлення уражених діабетом органів.

Ми взяли на себе відповідальність вирішувати проблему пацієнта комплексно як при обстеженні, так і при лікуванні. Ми вважаємо, що це найефективніший спосіб дійсно позбавити хворого від захворювання в максимально можливий короткий термін.

Діагностика проходить в одному місці, без додаткових аналізів та процедур, які забирають багато часу.

Лікування за технологією Ангіотерапія відбувається під щоденним контролем лікаря.

В процесі лікування є обов’язковий моніторинг динаміки змін – це відповідні обстеження. По завершенню проводиться комплексний контрольний огляд – оцінка позитивних змін під контролем доказової медицини.

Вам підходить Ангіотерапія якщо у Вас є одні з таких симптомів: 

 • Головні болі невизначеного характеру;
 • Тривожність, панічні атаки без зрозумілої для Вас причини;
 • Порушення сну;
 • Підвищенний або понижений тиск (гіпертонія/гіпотонія) – таблетки не допомагають, або мають побічні ефекти.
 • Якщо Ви знаєте, що відноситесть до групи ризику серцево-судинних захворювань;
 • Перенесли ковід та маєте недіагностований постковідний синдром;
 • Порушення уваги та пам’яті з незрозумілих для Вас причин;
 • Будь-яка судинна патологія/захворювання, що не потребує хірургічного втручання;
 • Зміна кольору пальців рук чи ніг, відчуття холоду в кінцівках;
 • Виявлені психо-неврологічні розлади;
 • Нейроофтальмологічні захворювання;
 • Мозкові патології (діти та дорослі – епілепсія, аутизм, затримка психо-мовного розвитку).

 

Це далеко не всі, але основні симптоми, які може сформулювати і швидко визначити для себе пацієнт.

Ангіотерапія – це науково доведений ефективний метод комплексного лікування судинно-мозкових, серцево-судинних, психо-неврологічних захворювань.