“Бачу на екрані, як у судинах рухається кров”

11 лютого 2014

Щодо лікування до Клініки здорових судин Уляни Лущик звернулася доктор хімічних наук Марія Цебренко. За понад 40 років роботи вона дістала багато нагород. Її визнали одним із найбільших інтелектуалів світу, включили до переліку геніїв ХХІ ст.

— До всього підходжу науково. Так само шукала і клініку, аби пройти курс ін”єкцій, — розповідає Марія Василівна. Вона охайно вдягнена, з легким макіяжем, волосся вкладене хвилями. — Про заклад дізналася від знайомого. Колектив тут увічливий і привітний. А головне — при клініці діє науковий центр, розробляють власні технології лікування. Усі — вишколені професіонали, лікують тих, кого державна медицина вважає безнадійними.
У Марії Цебренко — четвертий тиждень лікування. Їй щодня роблять ін”єкції, які покращують кровообіг. Так живляться і оздоровлюються всі органи.
— У мене діабет. Залишилося пройти тиждень процедур, але мені стало краще уже в перші дні. Кров добре бігати почала. Раніше було важко вставати, зранку була втомлена. А тепер за 6 годин нормально висипаюся. Навіть відпустки не брала.
Відразу після процедур їде викладати хімію студентам. Увечері робить усе по господарству і готується до наступного дня лекцій.
— У нашому тілі — 300 тисяч кілометрів судин. Астрономічна цифра. Якщо бодай в одному місці судини зашлаковані, не живлять органи — одразу виникає збій у здоров”ї. За нашої екології таке є практично в усіх. Навіть якщо люди почуваються здоровими.
Пацієнти у клініці інноваційних технологій проходять діагностику на початку, в середині й наприкінці лікування.
— Відстежують, як організм видужує. Це фантастика — я сама бачу на екрані, як у судинах рухається кров. Добрим словом згадую засновницю клініки Уляну Богданівну Лущик. Як шафа починається з вішака, так і клініка починається з керівництва. В Уляни Богданівни — Божий дар. Вона не тільки добре лікує, а й добре керує. Тут я відчула велику прірву між нашою державною медициною та медициною професіоналів.

Катерина ГОНЧАРОВА

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*