Спала з головними болями. Тепер усе зникло

18 лютого 2014

— Лікувався в Європі, бачив, як лікують в Америці, знаю про нашу державну медицину. Клініку інноваційних технологій Уляни Лущик порівняв би з передовою європейською, — каже киянин Василь Михайлович. У клініці проходить курс уколів для судин. — З часів Союзу пацієнти звикли давати гроші то медсестрі, то лікарю. А тут таке не прийнято, навіть думки не виникає сунути комусь валюту. Так і в Європі.

— Всюди квіти, в медсестер на халатах українські візерунки, грає розслаблююча музика. Дрібниці, але дуже заспокоює. Мені щодня роблять блокади, але спокійно їх переношу, бо чудова атмосфера.

— Тут беруться за найскладніших хворих, — розповідає дружина Василя, Вікторія Анатоліївна. Також проходить у клініці курс уколів для покращення кровообігу. — Колись на західній Україні показували фільм “Армагедон” — про дівчинку, яка впала в кому після побиття. У клініці Уляни Лущик її з коми вивели. А ще сиділа тут колись на дивані з жінкою, яка лікувала сина. Дитя зі мною заговорило, а мама дивиться великими очима то на мене, то на нього. Пояснила, що син зовсім не говорив, бо хворий на аутизм. А тут таких успішно лікують. Інший пацієнт приїздив на візочку, а на наших очах встав і пішов.

Наталія Іванівна приїхала в клініку Уляни Лущик із Переяслава-Хмельницького. Проходить третій курс уколів.

— Лікую судини після ішемічного інсульту. Маю грижі у хребті, коліна болять та ще й тиск скаче. Я медик. Бачу, що тут до кожного свій підхід. Після курсу уколів відмовилася від таблеток для тиску. Вдома п’ю лише зрідка. Лягала і вставала з головними болями. Тепер усе зникло. Ноги не болять, коліна не набрякають. Можу присісти. Ходила наче з мішком на спині, а це випрямилася. Хребет став рухливий. Подруги кажуть: тобі 53, а виглядаєш на 45. У клініці почуваюся, наче вдома. Коли повернулася до себе в місто, знов тягнуло сюди. Так тут затишно і приємно.

Катерина ГОНЧАРОВА

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*