Вебінари

Ми підготували для вас цикл відео-матеріалів на основі навчальних лекцій, які читає доктор медичних наук, лікар-невролог вищої категорії, керівник Клініки Здорових Судин, Уляна Богданівна Лущик. Вона розповідає про нові підходи до профілактики і лікування серцево-судинних захворювань. Судячи по зростанню числа таких недугів, традиційних методик в медицині недостатньо , щоб зберегти життя і здоров’я на довгі роки. Лікарі Клініки Здорових Судин розробили більш ефективні прийоми діагностики, терапії, реабілітації навіть у найтяжчих випадках розвитку хвороб серця і судин. Починаючи з постановки діагнозу на ранніх стадіях до апаратного контролю процесу терапії, спеціалісти застосовують технологію скринінгу судин. Про її можливості, переваги і результати використання впродовж 18 років на базі клініки Уляна Богданівна розповість в рамках циклу лекцій про діагностику серцево-судинної системи. Запрошуємо лікарів, наукових співробітників, а також власників бізнесу в сфері "Heath & Care" поділитися своєю думкою в коментарях, розповісти про досвід роботи в даному напрямку, задати питання, що вас цікавлять.

 Архів вебінарів 

q1

lineartical2

Доповідь на тему: “Сучасні підходи до судинної діагностики”

Доповідач: член-кореспондент Академії технологічних наук України, д. мед. н. У.Б. Лущик.
quote2

Мета даної лекції - змінити погляд практикуючих лікарів, науковців, студентів-медиків на проблеми судинної діагностики. Оскільки лише той, хто добре діагностує, добре лікує. Для цього необхідно краще зрозуміти особливості і роль системи кровообігу, що забезпечує здоров'я всього організму. Багато хто вважає, що МРТ - останнє слово в діагностиці судин і органів. З його допомогою можна побачити зони пониженого кровопостачання і які в них відбуваються зміни при функціональних навантаженнях. Іншим здається, що досить вимірювання тиску, як способу моніторингу кровообігу. Хоча тонометрія далеко не завжди відображає реальний стан і критичність порушень кровотоку. У будь-якому випадку, це лише методи констатації факту. Вони ніколи не дозволять побачити причину порушень, що вкрай необхідне для успішного лікування. На відміну від них, за допомогою скринінгу судин лікарк отримує інформацію про наявність бляшок, аневризм, запалень, стану стінок, прохідності, звивистості судин.

Дуже важливий момент - завдяки даному виду діагностики стає ясно, наскільки система або орган забезпечується кров'ю і чи досить цього для нормальної роботи. Пропонуємо вам по-новому поглянути на роботу найважливішої з систем життєдіяльності тіла і разом з нами взятися до вивчення більш досконалої методики дослідження судин і серця
Доповідь на тему: «Судинно-мозкова недостатність: об’єктивізація діагнос¬тичного та лікувального процесу. Алгоритми ефективної лікувальної тактики».

Доповідач: член-кореспондент Академії технологічних наук України, д. мед. н. У.Б. Лущик.  

lineartical2

Доповідь на тему: «Персоніфікований підхід до діагностично-лікувального процесу в лікувальному менеджменті хворих із судинно-мозковою патологією».

Доповідач: головний лікар Клініки здорових судин І.П. Бабій.  
Доповідь на тему: «Нейродинамічні аспекти оцінки фонової та резервної активності мозку».

Доповідач: аспірант Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, аспірант ННЦ «Інститут біології», кафедра фізіології людини і тварин, відділ «Фізіологія мозку та психофізіології», науковий співробітник Клініки здорових судин CO. Собіщанський.  

lineartical2

mailhead

Знаннями і практичним досвідом лікування хвороб, що займають перше місце у списку найбільш поширених та небезпечних, обмінялися учасники круглого столу “Технології успішного лікування серцево-судинних захворювань”. По мірі того, як проблеми серця і судин стійко утримують першість серед недугів, загострюється питання пошуку нових ефективних методик терапії, передачі позитивного досвіду лікування і навчання лікарів. “Радує те, що практикуючі медики усвідомлюють неприйнятність старих інструментів, - відзначила у доповіді доктор медичних наук, науковий керівник Центру інноваційних медичних технологій, Уляна Лущик. Спеціаліст з тридцятирічним стажем звернула увагу, що діагностика стану серцево-судинної системи змінюється. За останні 10-15 років нове обладнання, як, скажімо, допплер, перетворилося на традиційний інструмент обстеження, даним якого довіряють. Він потіснив монополію ангіографії, яка може дати лише часткове уявлення про стан артерій або вен організму. Тобто, на ангіографічних зображеннях фіксується тільки одна фаза кровообігу - артеріальна чи венозна. Співставити їх разом практично неможливо. Відтак, ангіографія, в кращому разі, є засобом констатації стану судин пацієнта, але не курації чи моніторингу лікування. В той час, як для успішного лікування серцево-судинних хвороб необхідні аналітична оцінка всієї системи, інструментальний контроль процесу терапії, прогнозування перебудови кровообігу. Тільки так вдасться надовго відновити правильний кровотік і стабілізувати роботу судинної системи. “Наш погляд на судини – це не просто відрізок якоїь судини, а прообраз систем замкненого водопроводу. Лікуючи пацієнта, ми, фактично, займаємося перерозподілом крові - в одному місці ліквідуємо застої, в інше направляємо свіжу кров. В результаті налагоджуємо правильне кровопостачання. Що наш підхід до відновлення роботи серця і судин правильний, доводить хоча б те, що після лікування пацієнти клініки на роки забувають про проблеми зі здоров’ям. Яскравий приклад: цього року в Клініку здорових судин за допомогою звернувся пацієнт, який після курсу терапії не потребував лікування впродовж восьми років, - розповіла Уляна Лущик. Звісно, щоб досягнути подібних результатів, необхідно дотримуватися ще одного критерію успіху лікування судинних патологій. Це індивідуальний підхід. Те, що індивідуальні інструменти терапії для кожного хворого є найбільш ефективними і сьогодні саме на них орієнтується європейська медицина, неодноразово говорив національний представник Європейської Асоціації Персоналізованої, Предиктивної та Профілактичної Медицини (EPMA) в Україні, Ростислав Бубнов.

Напишіть відгук

Обов'язкові поля відмічені *.


*

LOGO MINIMAL BW2