Капіляроскопія – технологія судинного скринінгу (ТСС)

Діагностика захворювань
до появи симптомів

Пропонуємо вчасно зупинити хворобу за допомогою ранньої діагностики, вчасної профілактики та індивідуальних оздоровчих програм замість того, щоб боротися з наслідками недуги тоді, коли усунути всі симптоми порушень уже практично неможливо. Завдяки дослідженням і розробкам наукового центру “Верітас” ми, фахівці "Клініки здорових судин", навчилися краще розуміти причини захворювань і пропонуємо принципово новий підхід до лікування їх.
Пропонуємо вчасно зупинити хворобу з допомогою ранньої діагностики, профілактики та індивідуальних оздоровчих програм. Завдяки дослідженням і розробкам наукового центру “Верітас” ми – спеціалісти Клініки Здорових Судин – навчилися краще розуміти причини захворювань і пропонуємо новий підхід до їх лікування. Швидко. Безпечно. Безболісно. Без жодних протипоказань. Точно. Очевидно для пацієнта.

Традиційно

 1. Застаріле переконання, що спершу виникає порушення метаболізму, а потім – порушення кровообігу.
 2. Серцево-судинна система досліджується фрагментами. Її венозна частина мало вивчена, бо помилково вважається малодоступною для діагностики.
 3. Низька чутливість методів діагностики до ранніх розладів системи кровообігу.
 4. Замало інформації про кров та судини, щоб об’єктивно оцінити їх стан.
 5. Не проводиться первинна й вторинна профілактика серцево-судинних захворювань. Несвоєчасна допомога – наслідки на все життя.
 6. Відсутність методів лікування таких порушень, як підвищений артеріальний тиск, «метеочутливість».
 7. Застосовується стандартний підхід до лікування, що не враховує індивідуальні фактори захворювання, особливості поєднання кількох хвороб в одного пацієнта. Відсутня комплексна оцінка при виявленні та лікуванні судинних хвороб.
 8. Допомога, що має на меті усунути наслідки порушень, прибрати симптоми, полегшити страждання.
 9. Довічне збереження деяких симптомів, дискомфортних відчуттів, «метеозалежності».
 10. Необхідність регулярно вживати ліки або вдаватись до терапевтичних процедур.
 11. Обмеження фізичних та психологічних навантажень.
 12. Рецидиви хвороби впродовж 1 року після лікування.

Інноваційно

 1. Розуміння, що будь-яке захворювання починається з проблем кровообігу. На першому етапі – у найдрібніших судинах – капілярах.
 2. Серце і судини досліджуються комплексно. Всі ланки кровообігу, аж до найменших та найчутливіших до будь-яких порушень судин – капілярів, ретельно обстежуються.
 3. 100% хвороб можна виявити на ранній стадії до появи виражених (клінічних) симптомів.
 4. Обстеження технології судинного скринінгу дає зрозуміти, яка швидкость крові та її густина. Про судини відомо: просвіт, еластичність сітки, тонус стінок, форма й щільність в тканинах.
 5. Можливо усунути хворобу на ранніх стадіях. Тільки так захворювання дійсно лікується повністю.
 6. Ретельна діагностика дозволяє виявити й усунути насамперед причини розладів, які викликають підвищення тиску та залежність самопочуття від погодних умов.
 7. Індивідуальний підхід, впритул до урахування параметрів довкілля (метеофакторів), до яких адаптується організм. Детальна, комплексна діагностика виявляє від 5 до 8 патологічних зв’язків у функціонуванні серцево-судинної системи.
 8. Ліквідація причин розладів, відновлення балансу у системі кровообігу, повернення людини до повноцінного життя.
 9. На майбутнє відсутність судинних кризів, «метеозалежності», відчуття дискомфорту.
 10. Збереження позитивної динаміки протягом 3-6 місяців без щоденного вживання медикаментів.
 11. Можливість активно працювати та відпочивати.
 12. Відсутність рецидивів впродовж терміну до 8 років.

Капіляроскопія.

Діагностика необхідна, якщо

Метод обстеження стану найдрібніших судин – капіляроскопія. Здійснюється з допомогою мікроскопа особливого типу, оснащеного відеокамерою і монітором. Через капіляроскоп лікар оцінює щільність капілярів, їх форму, розташування, товщину в діаметрі. Відхилення від ідеальної форми, нерівномірне наповнення кров’ю, згустки, велика кількість капілярів-тіней свідчать про ту чи іншу патологію. Думати, ніби Вас це не стосується - не вихід. 75 українців із 100 мають хворе серце та порушений кровообіг. Ці недуги – причина 66% усіх смертей. А Вам відомо хоча б про життєво важливі заходи для захисту свого здоров’я?
Діагностика необхідна, якщо Ви: живете у великому місті, постійно економите час для роботи за рахунок відпочинку, ведете не надто здоровий спосіб життя, звикли звертатися до лікаря тільки в крайньому випадку, не проходите регулярні медичні огляди. Суттєва перевага діагностики - неінвазивність. Тобто обстеження здійснюється крізь шкіру – без порізів чи проколів. Безкровний аналіз крові дозволяє уникнути її біохімічних змін, через страх, емоційне напруження, біль, робить обстеження безпечним і комфортним для пацієнта, а також може застосовуватися як завгодно часто без жодних протипоказань.

Зниження імунітету, поява нових хвороб і загострення хронічних починаються з розладу в капілярах. Порушення кровообігу в найменших судинах поступово наростає, викликає застій крові, що призводить до збою обмінних процесів. Наприклад, ішемічні зміни в серці або мозку від початку спричинені уповільненням кровотоку. Навіть старіння учені пов’язують із зменшенням кількості капілярів. Після 40-45 років частина з них переходить у стан тіней – не функціонуючих судин. Цим прогресуючим «висушуванням» пояснюється процес старіння. А також, поширеність серцево-судинних хвороб у похилому віці. Бо швидкість кровотоку знижена на третину, стінки судин ослаблені, дедалі менш еластичні, самі судини звивисті й зменшені в діаметрі. Кожен з факторів – передумова для розвитку недугів. Тому дуже важливо стежити за станом серця і судин, щоб вчасно його стабілізувати. При чому, у будь-якому віці. Зважаючи, серцево-судинні захворювання стрімко «молодшають».
Капіляроскопія – унікальний метод дослідження: Високоточний діагностика виключає встановлення помилкового діагнозу Безкровний і безболісний дослідження ведеться через шкіру Безпечний немає ризику занесення інфекції, опромінення, відсутні протипоказання Швидкий обстеження займає 5 хвилин.
Капіляроскопія – практично єдина можливість точно встановити і усунути причини симптомів, які ви звикли терпіти, а не лікувати: Погіршення самопочуття Головні болі Запаморочення Порушення роботи серцево-судинної системи Захворювання рук Викривлення хребта.
В інших методик діагностики капіляроскопія виграє тим, що дозволяє попередити розвиток, а не усувати наслідки: Ішемічних змін в серці і головному мозку Цукрового діабету Гіпертонії Патології нирок.
З допомогою капіляроскопії легко: Передбачити розвиток хвороб Оцінити ефективність лікування Зафіксувати зміни, що відбулися після курсу процедур або препаратів.
Одна з важливих переваг капіляроскопа – здатність візуалізувати на екрані процес діагностики. Пацієнт разом з лікарем може побачити, зрозуміти та обговорити стан судин. Це підвищує довіру до фахівця з одного боку й відповідальність за процес лікування з іншого.Прогрес в лікуванні зручно відстежувати завдяки функції фотозйомки та відеозапису. Крім того, зображення можна використати для проведення консиліуму лікарів. Бо думка кількох спеціалістів іноді необхідна, щоб знизити ризик суб’єктивного підходу до проблеми. Впродовж 15 років капіляроскопія застосовується у Клініці Здорових Судин для діагностики пацієнтів із хворобами: серцево-судинної системи, ендокринної системи (цукровий діабет), нервової системи (головні болі, запаморочення, синдром хронічної втоми, судинні захворювання мозку, ДЦП, епілепсія та ін.), вегетативної нервової системи ( вегето-судинна дистонія), імунної системи та алергічних захворювань, психоемоційної сфери ( аутизм, емоційна лабільність, страхи, затримка психомовномоторного розвитку, олігофренія, шизофренія), кісткової та м’язевої систем (остеохондроз, артроз, грижі дисків, мязеві дистонії та дисплазії). Ми – спеціалісти Клініки Здорових Судин – володіємо мистецтвом лікування. Тому, що ретельно діагностуємо причину захворювання та вміємо ефективно боротися з нею. Також ми: - проводимо обстеження всієї серцево-судинної системи за допомогою новітнього обладнання; - володіємо власними ексклюзивними технологіями діагностики венозної системи організму; - не використовуємо стандартні схеми лікування для всіх, а створюємо індивідуальну програму для кожного; - прогнозуємо ефективність лікування під контролем діагностичного обладнання конкретно для кожного пацієнта; - контролюємо зміни в організмі в процесі лікування і допомагаємо організму хворого перебудовуватися в правильному напрямку;