Судинний скринінг (Капіляроскопія)

У яких випадках потрібно проводити обстеження Судинний Скринінг або Капіляроскопія ?

Капіляроскопію необхідно зробити при найперших проявах погіршення самопочуття – оніміння кінцівок, відчуття холоду в кінцівках, головні болі, запаморочення, втрата працездатності, почуття хронічної втоми, постійна сонливість, погіршення різкості зору нейроофтальмологія та ін.

Неінвазивна діагностика на такому етапі є найбільш ефективною, оскільки судинні розлади первинні. Після оцінки загального кровопостачання та визначення наявності змін в капілярах можна вже призначати лабораторні аналізи та інші дообстеження спрямовані на визначення основної причини погіршення самопочуття.

Зниження імунітету, поява нових хвороб і загострення хронічних починаються з розладу в капілярах. Порушення кровообігу в найменших судинах поступово наростає, викликає застій крові, що призводить до збою обмінних процесів. Наприклад, ішемічні зміни в серці або мозку від початку спричинені уповільненням кровотоку. Навіть старіння учені пов’язують із зменшенням кількості капілярів. Після 40-45 років частина з них переходить у стан тіней – не функціонуючих судин.


Що відбувається з капілярами під час та після ковіду:За допомогою Капіляроскопії на ранній стадії можна диференціювати проблеми:

 • кровообігу;
 • серцево-судинної системи;
 • ендокринної системи (цукровий діабет);
 • нервової системи;
 • проблеми психо-неврологічного характеру;
 • кісткової та м’язевої систем (остеохондроз, артроз, грижі дисків, м’язеві дистонії та дисплазії);
 • спростувати/підтвердити ревматичні захворювання.


Від інших методик діагностики Капіляроскопія виграє тим, що дозволяє попередити розвиток хвороби, а не усувати наслідки: ішемічних змін в серці і головному мозку, цукрового діабету, гіпертонії, патології нирок та багато інших.

!!! Більшість захворювань починаються з порушення системи кровообігу. Саме діагностика судинної системи визначає ризики таких катастроф як інсульт чи інфаркт. Сучасний прилад та глибокий аналіз мікроциркуляторного русла дає можливість виявити ризики на ранній стадії ще до клінічних проявів.


Суттєва перевага діагностики - неінвазивність.,Тобто обстеження здійснюється крізь шкіру – без порізів чи проколів. Безкровний аналіз крові дозволяє уникнути її біохімічних змін. Обстеження є абсолютно безпечним і комфортним для пацієнта, немає жодних протипоказань.

З допомогою капіляроскопії можна швидко:

 • передбачити розвиток серцево-судинних, ревматологічних, онкологічних захворювань, порушень кровообігу та ін.;
 • оцінити ефективність лікування;
 • зафіксувати зміни, що відбулися після курсу процедур або препаратів.

!!! При призначенні терапії для лікування будь-якої хвороби пацієнт та лікар має бути впевненим в адекватній роботі системи кровообігу. При порушенні кровопостачання, знижених кровотоках ефективність лікування значно знижується або й взагалі матиме мінімальний ефект. Єдина можливість оцінити загальний стан кровопостачання організму та готовність судинної системи до лікування – це пройти обстеження Судинний Скринінг - Капіляроскопія

Підготовка до обстеження:

 • не припиняти прийом медичних препаратів, які Вам призначив лікар;
 • не змінювати звичний режим харчування та питний режим;
 • не змінювати звичний режим фізичних навантажень;
 • не обрізати кутикулу на пальцях мінімум 7 днів.
!!! Покриття нігтьового ложа лаком, гель лаком не заважає процедурі.
На сьогоднішній день, Клініка Судинних Інновацій використовує найсучасніший медичний технічний прилад AngioVeritas micro, з потужною оптикою, широким форматом та найкращою якістю зображення, що дозволяє візуалізувати найменші зміни в капілярах та диференціювати хворобу на ранній стадії.

Як часто потрібно проводити обстеження?

 • Судинний скринінг/Капіляроскопію для здорових людей необхідно проводити 2 рази на рік як профілактику серцево-судинних захворювань та виявлення порушень кровообігу на ранніх стадіях до клінічних проявів.
 • Капіляроскопію потрібно проводити перед початком медикаментозного лікування.

Якщо у Вас залишились питання щодо обстеження Капіляроскопія, напишіть нам на viber, whatsapp, telegram – 096 598 82 89 і ми обов’язково дамо відповідь.