Капіляри – дзеркало судинних захворювань

sertificat

Судинна система організму за своєю будовою нагадує водопровід: артеріальна система – аналог надходження свіжої води, венозна – аналог каналізації у водопроводі. Найцікавішою особливістю судинної системи є наявність капілярного русла – найдрібніших судин, завдяки яким забезпечується газообмін та обмін речовин у тканинах. Ці судинки живлять усі тканини організму, й тому, тільки-но в них погіршується циркуляція крові, в організмі одразу порушуються обмінні процеси й навіть може відбуватися некроз тканин.

Капіляри є найчутливішою ланкою організму щодо формування судинної патології. Тому жодна патологія в нашому організмі не обходиться без «страждань» капілярів. Позбавивши ці найтонші судини «мук», можемо запобігти розвиткові інсульту та інфаркту, онкологічних захворювань, а також стати міцнішими й здоровішими. Судинні кризи зміні погоди свідчать про те, що судинна система перебуває в хаосі, а хворий не приділяє належної уваги своєму організмові.

Зрозуміло, якщо рідина застоюється в тканинах, то в судинному «вопроводі» не буде достатнього об’єму крові для забезпечення руху крові по всіх трубках. Закономірно, що в такому разі серце не отримує достатньої кількості крові для перекачування.

Більшість сучасних діагностичних методів (ангіографія, ядерна магнітно-резонансна томографія, ультразвукова допплерографія) дають можливість відстежити стан кровообігу тільки у великих магістральних і середніх судинах, зміни в яких свідчать про те, що хвороба прогресує. Але, як виявилося, найдрібніші та найчисленніші кровоносні судини нашого тіла, – капіляри реагують на розвиток патології набагато раніше, аніж більші судини.

За допомогою методу капіляроскопії виявляють порушення мікроциркуляції в людей, які навіть і не підозрюють про хвороби. Цей спосіб діагностики дає змогу оцінити не тільки функціональний стан судин і проникність судинної стінки, а й визначити такі важливі показники крові, як в’язкість, густина, наявність або відсутність тромбів.

Метод капіляроскопії відкриває нові можливості діагностики, профілактики та лікування серцево-судинних захворювань, а також різних судинних порушень (вегетосудинної дистонії, хвороби Рейно, цукрового діабету, захворюваннь крові, центральної периферичної нервової системи, а також нирок, печінки, хронічної обструктивної хвороби легень, алергодерматитів тощо). Метод цей незамінний при ранній діагностиці аутоімунних системних захворювань, таких як ревматоїдний артрит, червоний вовчак, склеродермія тощо.

Дослідження за допомогою комп’ютерного капіляроскопа потребує не більше, ніж 10–20 хвилин.

Здоровий капіляр схожий на жіночу шпильку для волосся. Різноманітні відхилення від норми свідчать про патологію. Так, звивистість, розширення та клубочкоподібний вигляд судин свідчать про запалення або схильність до гіпертонії, їх набряк з великою долею ймовірності свідчить про ризик набряку тканин, алергії або системних захворювань сполучної тканини. Зниження швидкості руху крові, утворення згустків говорить про ймовірність розвитку в найближчому майбутньому ішемічної хвороби серця, інфаркту або інсульту, а звуження русла кровоплину – про схильність до цукрового діабету. Одержавши такі дані, лікар може направити пацієнта до фахівця, який призначить відповідне профілактичне лікування.

За допомогою капіляроскопії можна здійснювати безпомилковий добір найефективніших та найбезпечніших лікарських засобів та лікувальної косметики, а також визначати індивідуальну дозу препаратів.

У результаті поліпшується кровообіг, підвищується рівень обмінних процесів, виводяться токсини й стимулюються процеси самовідновлення організму.

Сьогодні ми впевнено говоримо, що біологічний вік організму та стан здоров’я людини визначаються станом капілярів.

«Налагодьте кровообіг – організм сам вилікується».

Клініка Здорових Судин підготувала акційний пакет комплексного огляду та лікування із 10% знижкою.

Мета акції:

Профілактичне відновлення здоров’я, покращення якості життя і працездатності з метою мінімізації ризику судинних та мозкових катастроф – критичних станів серцево-судинної та судинно-мозкової системи – інсультів та інфарктів.

1. Профілактичний контроль здоров’я науковців;

2. Акцент діагностики на судинній патології голови та патології судин кінцівок;

3. Оцінка резервних можливостей роботи мозку;

4. Оцінка біологічного віку та скринінг судинної патології капілярів – найбільш чутливої ланки судинної системи до ранніх патологічних змін в мікроциркуляторному руслі (скринінгу мікротромбування, судинних ендокринопатій, онкоангіогенезу).

Комплексна неінвазивна діагностика 3875 грн. включає в себе:

1. УЗ діагностика артерій та вен шиї та головного мозку за авторською методикою д.мед.н. У.Б. Лущик

2. Капіляроскопія найдрібніших судин організму

3. УЗД щитоподібної залози з оцінкою судинного русла

4. УЗД органів черевної порожнини з судинною програмою

5. УЗД хребта та суглобів з оцінкою рівня перфузії кісткової та м’язової тканин

6. ЕКГ- скринінг ішемічних змін міокарда

7. Електроенцефалографія – оцінка роботи мозку

8. Соматичний огляд

9. Неврологічний огляд

10. Огляд реабілітолога

За необхідності – додаткові консультації психолога та інших суміжних фахівців.

Попередній запис за телефоном!

+38 (044) 467-63-89, +38 (095) 068-30-74

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*