Лікарі не давали й відсотка, що син виживе

26-річного Романа після важкої черепно-мозкової травми мати Любов Нестерчук із селища Маневичі на Волині лікує у клініці інноваційних технологій Уляни Лущик. Торік йому на голову впало колесо від вантажівки.

— Син працював ще з одним хлопцем на КамАЗі. Вантажили якийсь товар. Уже все поклали, хотіли їхати. І тут напарник підняв важезний скат, а той вирвався і полетів униз на Романа. Проломило лоба.

Роман лежав у комі 40 днів. Коли отямився, говорити не міг, руки і ноги скрутило. Через травму постраждали ділянки мозку, що відповідають за рухи й мову.

— У Луцьку медики не давали й відсотка, що син виживе. Розводили руками і казали молитися. На дороге лікування грошей не мали. Вдома не було навіть що продати. Давали оголошення по радіо, у газетах. Сусідка розказала, як 10 років тому її чоловік у клініці Лущик лежав, теж із травмою голови. Тоді звернулися й ми. Лікарі приїздили до нас додому, кололи курс препаратів двічі на день. Покращення відбулося зразу. Почав реагувати, свідомість поверталася. З перших днів піднімали його з ліжка. Тоді ще голови не тримав. Тепер лікуємося у Києві. Руки та ноги потроху розгинаються, Рома почав ходити. Медики обіцяють, скоро й говоритиме.

Невістка під руки водить його на уколи, гуляє з ним на свіжому повітрі, — додає. — В Луцьку нас знає вся лікарня. Коли бачили нас восени, були шоковані. Не сподівалися такого прогресу.

45-річна Лідія Коваль з міста Миронівка на Київщині лікує у клініці Уляни Лущик звуження судин головного мозку. Пройшла 20-денний курс ін’єкцій та гірудотерапії. Лишилося пролікуватися 10 днів.

— Сильно боліла голова, інколи нудило. Шкіра зблідла, інколи забувала, що маю зробити протягом дня. А я довгий час не звертала уваги, пішла на огляд, коли симптоми стали дуже явні. Лікарі пояснили, що судини звужуються поступово. Сказали робити операцію. Це ж мозок, оперувати складно. Видужувала б довго.

Звернулася в клініку Лущик і жодного разу не пошкодувала. Чекаю, доки поїду додому, але й тут мені добре. Ніби у квартирі — навіть не помітно, що це клініка. Затишно, меблі нові й сучасні. Медсестри і лікарі зайвий раз підійдуть, перепитають, чи все гаразд. Про клініку дізналася з народу. Якщо радять особисто, то це краще за рекламу.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*