“Живі” ліки лиманів.

Оздоровлення натуральними засобами залишається найефективнішим і найбільш сприятливим для організму. Не зважаючи на те, скільки нових препаратів та методик винайшли вчені. Так, їх пігулки діють швидко. Але мають багато протипоказань. А ліки від природи практично ідеально вирішують проблеми із самопочуттям. З метою розповісти вам більше про натуральні джерела здоров’я ми ведемо рубрику “Бузкове море”.

 San10_400cСьогодні розповідаємо про лікувальні грязі українських лиманів. Уявіть собі, в 1 грамі їх міститься від 1 до 3 мільярдів різних мікроорганізмів! Вони наповнюють грязі органічними кислотами, аміноз’єднаннями, біологічно активними речовинами, схожими на антибіотики, гормони і біостимулятори. Це унікальні компоненти, котрих немає навіть у грязях Мертвого моря. Про цілющі властивості їх відомо давно. В 19 столітті грязі почали застосовувати “єгипетським способом” – на березі лиману обмазувалися лікувальною субстанцією і грілися на сонці, чекаючи, доки вона перетвориться на тверду потріскану кірку. Потім змивали солоною ропою. Зараз до таких нехитрих способів додалися газогрязьові ванни. Для них 40 кілограмів грязі розводять солоною ропою і додають 400 мл сірчаної кислоти.

Грязьові процедуриЛюдина, занурюючись у таку ванну, переживає цілу гаму емоцій – від побоювання напочатку до повного розслаблення і навіть блаженства наприкінці процедури, – розповідають співробітники оздоровниць. Більш м’які процедури – обгортання, аплікації, маски. Спосіб терапії підбирається залежно від проблеми, яку хоче вирішити людина. Але в будь-якому вигляді грязі за 15-20 підходів можуть позбавити від такої кількості хвороб, що з показань до їх застосування можна скласти товстий медичний довідник.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*