Часткова атрофія зорового нерва

Часткова атрофія зорового нерва – це порушення трофіки зорового нерву.

Ознаки небезпеки розвитку  атрофії зорового нерву ( якщо у вас наступні симптоми):

• Втрату зору на одне або обидва ока.
• Втрата окремих полів або секторів зору.
• Темні плями перед очима.

Що необхідно робити на початку розвитку атрофії зорового нерва?

 Звернутись до офтальмолога, невропатолога.

Наслідки відсутності лікуванняатрофії зорового нервана початку захворювання:

— Сліпота.

Наші комплексні підходи до діагностики  

атрофії зорового нерва

Комплексна неінвазивна діагностикаатрофії зорового нервавключає:

 1. УЗ діагностика магістральних та периферичних артерій та вен регіональних басейнів голови, печінки, нирок, кінцівок
 2. Капіляроскопія найдрібніших судин організму
 3. ЕКГ- скринінг ішемічних змін міокарда
 4. Електроенцефалографія  – оцінка роботи мозку
 5. Соматичний огляд
 6. Неврологічний огляд
 7. Огляд реабілітолога – оцінка адаптивності судинної системи до фізичних та емоційних навантажень
 8. Психодіагностика на предмет виключення психосоматичного походження хвороби та впливу зафіксованих на емоційних перевантажень  на судинну систему

В чому перевага діагностики та лікування 

атрофії зорового нерва в нашій клініці

Клініка працює на інноваційних технологіях д.м.н. Лущик У.Б., розроблених в Науковому центрі «Верітас».

 ІстинаVeritas Клініка Судинних Інновацій володіє авторськими новаторськими підходами до діагностики та лікування всього організму, які успішно використовуються  вже 16 років на ринку мед послуг:

 1. Комплексний підхід до оцінки патології всього організму
 2. Акцент на дослідженні судинної системи організму як основної магістралі кровозабезпечення органів та систем
 3. Ексклюзивні технології дослідження стану венозної системи організму як системи відтоку з органів – прообраз системи каналізації в організмі
 4. Оцінка роботи організму на рівні достатності кровозабезпечення, функціонуванні органу чи системи
 5. Оцінка адаптивності організму та адекватності його роботи в умовах фізичних та психоемоційних  навантажень
 6. Оцінка логіки оздоровчих (саногенних) чи патологічних пристосувань організму до тих чи інших змін довкілля (метеотропність, метеочутливість, метеопатії)
 7. Розуміння логіки поступків організму при тих чи інших захворюваннях

Програми лікування  атрофії зорового нерва 

в нашій Клініці 

 Часткова атрофія зорового нерва потребує індивідуального підходу до діагностики стану всієї серцево-судинної системи.

Внутрішньосудинний тиск підвищується всередині артеріальних та венозних судин в результаті неправильного перерозподілу крові.   Лише після  обстеження всіх сегментів у системі судинного водопроводу «серце-артерії-капіляри-вени-серце»  можна розпочинати лікування  часткової атрофії зорового нерва.

Ефективність лікування  

часткової атрофії зорового нерва 

в  нашій клініці

  Часткова атрофія зорового нерва

22 thoughts on “Часткова атрофія зорового нерва”

 1. Добрий день ,у мого сина атрофія зорового нерва ністагм і ще ряд супутніх діагнозів вік_12років зір на одному оці 50 процентів а на іншому2процента одні лікарі радять операцію для виправлення ністагму інші категорично проти ви зможете мені допомогти .з повагою до вас Галина

  1. Шановна, пані Галино! Наша клініка лікує вже офтальмологічно та неврологічно діагностовані вроджені чи набуті атрофії та субатрофії зорових нервів за іннованційною технологією. Аби почати курс лікування пацієнти із подібною проблемою мають пройти додаткове комплексне обстеження, яке не проводилося раніше. За основу даної діагностики ми беремо мультифакторний аналіз, що дає високі результати комбінованої терапії. 1 курс лікування має тривати 1 місяць. Лікування проходить у м, Києві на базі Клініки Здорових Судин.

 2. Доброго дня.
  В дочки часткова атрофія на обох очах,робили мрт,фото глазного дна,узи сосудів,були в багатьох клініках,але лікування не назначали ніяке одна відповідь що раптом переросте.
  Чи можливе лікування даного захворювання?

  1. Доброго дня, пані Оксано! Перепрошуємо за затримку з відповіддю, Ваш лист з якихось причин потрапив у спам.
   Часткова атрофія зорових нервів за будь-яких причин появи має негативну динаміку із подальшим повільним або швидким погіршенння зору. Наша клініка зупиняє процес прогресування атрофії і максимально відновлює збережені зорові шляхи із поверненням численних зорових функцій оптичного і нервового характеру. Перед лікуванням у нашй клініці за нейро-оптичною програмою реабілітації потрібно пройти комплексну діагностику із акцентом не нервову та судинну системи. Далі буде насичений і безпечний 30-денний курс лікування в умовах клініки.
   З повагою,
   Головний лікар,
   Ігор Бабій

 3. Добрий день. В сина атрофія зорових нервів обох очей.,кіста Ратке,гіпотеріоз.Обслідування пройшли в ендокринологів,окулістів,невропатологів.Замкнутий круг виходить.Що порадите?

  1. Доброго дня, пані Леся! Ви нам писали лист стосовно атрофії зорових нервів у Вашого сина. Лікування даного захворювання – це профіль нашої Клініки Судинних Інновацій м. Київ. Напочатку ми маємо провести наше протокольне обстеження на предмет ступеню, вираженості, глибини ураження, резервів функції та структури зорових шляхів від сітківки до коркового зорового представництва. Тривалість до 2 год. Вартість 5500грн. Після детального аналізу отриманих даних ми приймаємо консиліумне рішення про індивідуальний план лікування, який проходить курсами по 30 днів і містить в собі різні процедури (крап, п/о уколи, тетзз, кт, фс, сз та ін.). Лікування проходить у формі деного стаціонару.
   Є сенс надіслати нам сюди фото медичних документів по проблемі для початкового ознайомлення.
   Головний лікар,
   Ігор Бабій

  1. Так, підлягає. Просимо надіслати наявні усі медичні документи по даній проблемі на Вайбер 096-598-82- 89 нашої клініки для аналізу фахівцями ситуації та розуміння перспектив лікування.
   З повагою,
   Адміністрація

 4. Доброго дня. В мене в заключенні томограма ока написано :Макулярна ділянка лівого ока на момент обстеження без ОКТ змін. ОКТ ознаки часткової атрофії ДЗН(наслідок перенесеної передньої ішемічної оптикопатія) лівого ока. Що мені робити, я в паніці.

  1. Проблема, яку Ви описали, а саме ішемічні зміни самого ока та провідних зорових шляхів від сітківки через зорові нерви, зорові шляхи до коркового представництва зорового аналізатора вирівшується індивідуальним макро- і мікрогемодинамічним протоколом лікування. Дуже важливо не відкладати лікування погіршання зору, оскільки затримка призводить до складнішого та тривалішого лікування.
   Можете надіслати на Вайбер Клініки Судинних Інновацій наявні медичні документи по цій проблемі для попереднього аналізу нашими фахівцями.
   номер вайберу: +38 (096) 598-82-89
   З повагою,

 5. Добрий день!
  Скажіть, будь ласка, з якого віку можливі діагностика та лікування дитини із вродженою частковою атрофією зорового нерва? Дякую.

  1. Доброго дня! Дитячі протоколи з нейрооптичного лікування проводяться після встановлення офтальмологом осататочного діагнозу “Атрофія (субатрофія) зорових нервів”. В нашій клініці проводиться напочатку комплексна діагностика таких діток, після якої на консиліумі приймається рішення про індивідуальний план лікування. Описи, висновки, план лікування надається у електронному або паперовому варіантах.
   З повагою,

 6. Скажіть будь ласка чи можливо відновлення зору якщо пошкоджений нерв?у мене плямка в лівому оці,більше в ліву сторону на горі

  1. ДОброго дня! Прохання надіслати фото усіх медичних описів із висновками по даній проблемі. Наші фахівці проаналізують її та дадуть відповідь протягом доби. Дякуємо

 7. У мене ця пляма уже 15 років не збільшується стоїть на місті,мені 34 ,
  Так і живу знею,перевірив око сказали що пошкоджено нерв,чи можливо це виправити?

  1. Первинний аналіз інформації показав, що для більш повної картини проблеми потрібно дообстеження на предмет кровопостачання та функції як зору так і зорових шляхів, від сітківки до потиличних зон. Такий комплекс проводимо ми в клініці. Вартість 7800 грн, тривалість 2 год.
   План та вартість лікування будуть відомі тільки після консиліуму за результатами Вашого обстеження.
   Дякуємо.

 8. Доброго вечора. У дитини 12 років синдром Петерса(вроджені глаукома ,катаракта(оперована),ністагм , атрофія зорових нервів. На антиглаукомних краплях. Зір на Os-0.14; OD-0.03.Чи можливе лікування у вас?

  1. Доброго дня! С. Петерса серйозний діагноз, ускладнений комбінованим ураженням офтальмологічної та неврологічної сфер. Однак, не варто втрачати сподівань стосовно корекції зору, яку частково вже отримує Ваша дитина. Ми пропонуємо напочатку пройти у нас комплексну діагностику за протоколом атрофії або субатрофії зорових нервів. Звертаємо увагу, що дане обстеження не відноситься до офтальмологічних, а має на меті дослідити морфологію, гемодинаміку та стан ретробульбарних тканин самого зорового нерва та зорових нервових щляхів. За результатами такого обстеження ми зможемо бачити перспективу стосовно лікування та прогнозу даної аномальної хвороби. При сприятливих обставинах напишіть нам на корпоративну ел. пошту клініки або на Вайбер клініки про готовність Вашого візиту до нас. м. Київ. Також є можливість відправити медичну документацію на Вайбер клініки для проведення попереднього її аналізу нашиим фахівцями.

 9. Доброго дня! Моєму племіннику зробили операції на обидва ока: на одна- на катаракту, на іншому – приклеювали сітківку. Те, що на сітківку силіконили, тоді він бачив розмито, казали, що так має бути. Коли забрали силікон, він перестав бачити на око зовсім, відповіли, що операція зроблена добре, сітківка приклеєна, а назвали причину: не транслює зоровий нерв. На операційному столі він ще бачив розмито, а потім сліпота, чи міг так швидко пошкодитися зоровий нерв? Лікар сказав, що ще може відновитися. Це брехня? Ну і на те око,що на катаракту, то в Тернополі (де він робив операцію) поставили 80% зору, а на консультації в Одесі 50%. І ще в Одесі сказали, що зоровий нерв атрофувався і він бачити більше не буде. Він зневірився, нікуди більше не хоче звертатись, каже, що йому просто не повезло, а ми домашні не можемо змиритися. Чи можливо ще чимось йому допомогти?

  1. Доброго дня, пані Марія! За ситуацією, що склалася із Вашим племінником необхідно провести попередній детальний аналіз наявної медичної документації. Ми просимо надіслати скановані копії досліджень і висновків на Вайбер Клініки Судинних Інновацій +380965988289. Наші фахівці працюватимуть над ними і дадуть рекомендації стосовно подальшої тактики ведення виниклої медичної проблеми. Чекаємо. Дякуємо!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*