Нарколепсія

Нарколепсія – це захворювання нервової системи, яке характеризується нападами сонливості і сну в день.

Ознаки небезпеки розвитку нарколепсії ( якщо у вас наступні симптоми):

 Різка втрата мязового тонусу при ясній свідомості, порушення сну вночі, поява галюцинацій. Інколи відмічають короткочасний параліч після сну.

Що необхідно робити на початку розвитку нарколепсії?

— Звернутись до невропатолога.

Наслідки відсутності лікування нарколепсії на початку захворювання:

— Дисциркуляторна енцефалопатія.

Наші комплексні підходи до діагностики нарколепсії

Комплексна неінвазивна діагностика включає:

 1. УЗ діагностика магістральних та периферичних артерій та вен регіональних басейнів голови, печінки, нирок, кінцівок
 2. Капіляроскопія найдрібніших судин організму
 3. ЕКГ- скринінг ішемічних змін міокарда
 4. Електроенцефалографія  – оцінка роботи мозку
 5. Соматичний огляд
 6. Неврологічний огляд
 7. Огляд реабілітолога – оцінка адаптивності судинної системи до фізичних та емоційних навантажень
 8. Психодіагностика на предмет виключення психосоматичного походження хвороби та впливу зафіксованих на емоційних перевантажень  на судинну систему

В чому перевага діагностики та лікування нарколепсії в нашій клініці

Клініка працює на інноваційних технологіях д.м.н. Лущик У.Б., розроблених в Науковому центрі «Верітас».

Клініка володіє авторськими новаторськими підходами до діагностики та лікування всього організму, які успішно використовуються  з 1996 року на ринку мед послуг:

 1. Комплексний підхід до оцінки патології всього організму
 2. Акцент на дослідженні судинної системи організму як основної магістралі кровозабезпечення органів та систем
 3. Ексклюзивні технології дослідження стану венозної системи організму як системи відтоку з органів – прообраз системи каналізації в організмі
 4. Оцінка роботи організму на рівні достатності кровозабезпечення, функціонуванні органу чи системи
 5. Оцінка адаптивності організму та адекватності його роботи в умовах фізичних та психоемоційних  навантажень
 6. Оцінка логіки оздоровчих (саногенних) чи патологічних пристосувань організму до тих чи інших змін довкілля (метеотропність, метеочутливість, метеопатії)
 7. Розуміння логіки поступків організму при тих чи інших захворюваннях

Програми лікування нарколепсії в Клініці 

Нарколепсія потребує індивідуального підходу до діагностики стану всієї серцево-судинної системи.

Внутрішньосудинний тиск підвищується всередині артеріальних та венозних судин в результаті неправильного перерозподілу крові.   Лише після  обстеження всіх сегментів у системі судинного водопроводу «серце-артерії-капіляри-вени-серце»  можна розпочинати лікування нарколепсії

Ефективність лікування нарколепсії в Клініці 

Ефективність лікування нарколепсії в Клініці здорових Судин

 

6 thoughts on “Нарколепсія”

 1. Доброго дня. Мене звати Роман. Мені 29 р. Протягом останніх двох років у мене розвинулася якась нездорова надмірна сонливість в день. Так, що я мушу “розбивати” його на кілька “підходів”. І це не дозволяє мені виконувати жодну роботу.
  Припускаю, що це спадково.. Адже моя мама має групу інвалідності по епілепсії. Але лікарі, ще колись , їй казали що у неї крім того є нарколепсія… Хвороба, про яку на той час в Україні було мало відомо.
  Я особисто почав відчувати доволі сильні приступи денного сну у 27-28 років..
  Не так давно, я почав приймати такий препарат, як нувіджил (армодафініл). Але в мене немає лікарського рецепту на нього. (Мені його порекомендували в аптеці). Згідно з інструкцією – його основне призначення, це лікування нарколепсії.
  Прийнявши його, я відчув ефект відразу. В той же день перехотілося вдень спати і отримав заряд енергії. (Щоправда перші кілька днів я не міг заснути також і вночі. Але потім нічний сон більш менш нормалізувався)
  Та всеж, мене турбує те, що я приймаю його без призначення лікаря. А.. як виявилося – він тільки по рецепту. (І не у всіх аптеках я можу його купити)
  Крім того, судячи з того, що я прочитав в інтернеті – думки лікарів щодо нього різняться (В Європі та Америці – широко застосовується. В Росії заборонений..та прирівн. до наркотиків)
  Що робити? Чи варто продовжувати його приймати.. і, якщо так, то який саме лікар може дати на нього рецепт. І чи є в Україні лікарі, які щось знають про цей препарат та можуть його рекомендувати, або ж навпаки – заборонити..

  1. Дякуємо, Романе за розгорнуту та зрозумілу інформацію. Вказана Вами проблема дійсно існує як хвороба за міжнародною класифікацією, а підходи до її лікування відрізняються як за країнами, так і за ефективністю. Один із препаратів, який Ви вказали, в певній мірі, дає результат. Він впливає суто на ланку патогенезу такої аномалії. Проте його необхідно приймати постійно або курсами дуже тривалий час Його молекулярна структура і принцип дії може не проходити нормативи як країн так і сталі погляди частини наукових шкіл медичної спільноти. Ось тому варто шукати інші способи лікування. А вони, на сьогодні, відображені у доказових науково обгрунтованих опціях із вільним доступом до їх використання. Вони базуються на технологіях комплексної гемодинамічної корекції центральної нервової системи. Такими підходами досконало володіють фахівці з Клініки Судинних Інновацій, м. Київ. Більше інформації з вирішення Вашої проблеми буде відомо після комплексної діагостики тривалістю до 2-годин. Записуйтеся до наших фахівців за вказаним на сайті номером телефону. Чекаємо. Найближчі дні для прийому з 21.12.21.

 2. Доброго дня. Мені 20 років і я впевнена що хворію нарколепсією. Симптоми почали з’являтися в 13-14 років. Я не прихильник самолікування або само діагностування. Але в цьому діагноз я впевнена хоч і він не підтверджений офіційно лікарями. Бо невропатолог в моєму місті якому 80 років просто по стукав по колінкам молоточком і сказав шо я хвора на голову. Моя бабуся в це повірила і після того я не зверталась до лікарів. Але постійні приступи сонливості мене переслідують по цей час, з мене сміються друзі бо я можу відключитись за 40 секунд, або йти додому і не помітити як взагалі дійшла від магазину, бо в цей час був приступ сонливості, а коли він закінчується в мене різко відчуття якоїсь легкості, ніби різко виспалась… Катаплексія вже в меншій мірі, але є. Безсонниця, галюцинації, сонні паралічі на постійній основі, також іноді впадаю в осознанні сни. Це щось прекрасне і єдина перевага цієї болячки. Я просто хочу запитати чи є правда сенс якихось процедур… Бо це ж не лікується. Та я уже якось звикла з цим жити. Декілька раз на день навіть на роботі дрімаю навмисно. Це трішки допомагає.

  1. Доброго дня, будь-які симптоми, які описує/відчуває пацієнт мають свою причину, пов’язану з порушенням певних систем чи органів в організмі людини. Випадіння функцій в організмі людини таких як самоконтроль свідчить про серйозні порушення. Для визначення діагнозу та першопричин обов’язково необхідна психо-неврологічна комплексна діагностика. Описані Вами симптоми однозначно піддаються корекції. Для запису на діагностику звертайтесь за телефоном: 096 598 82 89 (viber. whatsapp. telegram)

 3. Добрий день. Ми 4 роки в Україні намагались поставити сину діагноз, але в Україні не роблять полісомнографію з латентними тестами до сну та пункцію спинного мозку, яка підтверджує чи ні нарколепсію. Невже по тій діагностиці яку ви написали можна підтвердити нарколепсію?
  І нарколепсія не лікується, а можна послабити симптоми. Чим в Україні це робиться?

  У сина аідтверджена нарколепсія в Німеччині, тут приймає Xyrem. Але хочеться повертатись в Україну.
  Чи можлива колись програма Xyrem в Україні?

  1. Добрий день!
   Нарколепсія – це проблеми в роботі мозку та його регуляції. Нарколепсія в Україні лікується без німецьких програм.
   Для запису на консультацію та діагностику можете звернутись за цим номером телефону: +38 096 598 82 89 ( viber, whatssapp, telegram).
   З повагою,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*