Невралгія

Пацієнти з тяжкими неврологічними захворюваннями, родичі яких звертаються до нашої клініки, мають найчастіше складний діагноз, що не дає змоги забезпечити їм належну якість життя у соціальному, побутовому та сімейному плані й за відсутності інтенсивних заходів лікування здебільшого призводить невдовзі до поглиблення інвалідності.

Завдяки використанню колективом клініки авторської методики діагностики й лікування можна досягти позитивного ефекту в три-п’ять разів швидше та ефективніше, аніж якщо вдаватися до загальновідомих методів. 

Тяжкохворі пацієнти проходять лікування в умовах пансіону в палаті зі спеціальним обладнанням. Фахівці клініки за потреби можуть виїхати до таких пацієнтів в іншу лікарню або додому для проведення комплексного обстеження та прийняття рішення щодо методів реабілітації.

Сучасні прогресивні методи діагностики й лікування, що практикують у нашій клініці, захищено державними патентами України та Росії. Новітні методики дають змогу повертати до життя таких хворих, яких за всіма давніми канонами медичної науки досі вважали «безперспективними».

Розширений список захворювань

арахноїдит
бічний аміотрофічний склероз
гепатоцеребральна дистрофія
гідроцефалія
міастенія
мікроцефалія
міотонія дистрофічна
мононевропатії
мукополісахаридози
нарколепсія
невралгія трійчастого нерва
невропатія лицевого нерва
офтальмоплегія
хвороба Паркінсона
перонеальная аміотрофія Шарко–Марі
плексопатії
прогресуюча м’язова дистрофія
сирингомієлія
тремор
хорея
діенцефальний (гіпоталамічний) синдром
лейкодистрофії
перинатальна енцефалопатія
поліневропатії
радикулопатії дискогенні

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*