Розсіяний склероз

Розсіяний склероз – захворювання, при якому імунна система людини руйнує захисну оболонку нервового провідника, що призводить до поступової інвалідизуючої наростаючої втрати контролю над ходою, стоянням, сидінням та дрібними рухами.

Статті за темою:

“Розсіяний склероз лікують новітніми методами” 


Успіше лікування розсіяного склерозу. Відгуки пацієнтів.


Ознаки небезпеки розвитку розсіяного склерозу (якщо у вас наступні симптоми):

— швидка втомлюваність,
 слабкість
двоїння в очах
неспроможність підняти кінцівки
відсутність координації рухів
тремтіння пальців рук
втрата зору
неможливість говорити
невтримання сечі та втрата чутливості


Що необхідно робити на початку розвитку розсіяного склерозу?

— Огляд невропатолога. При показанні госпіталізація.


Наслідки відсутності лікування розсіяного склерозу  на початку захворювання

проблеми виникають через тривалу нерухомість, контрактури, падіння, психологічну незручність через невтримання сечі. Сліпота, пересування в інвалідному візку, несамостійність у самообслуговуванні, часті загострення і рухові порушення серйозно впливають на здатність до самостійної праці і життєдіяльності.


Наші комплексні підходи до діагностики розсіяного склерозу


 

Комплексна неінвазивна діагностика розсіяного склерозу включає:

 1. УЗ діагностика артерій та вен шиї та головного мозку за авторською методикою д.мед.н. У.Б. Лущик
 2. Капіляроскопія найдрібніших судин організму
 3. УЗД щитоподібної залози з оцінкою судинного русла
 4. УЗД органів черевної порожнини з судинною програмою
 5. УЗД хребта та  суглобів з оцінкою рівня перфузії кісткової та м’язевої тканин
 6. ЕКГ- скринінг ішемічних змін міокарда
 7. Електроенцефалографія  – оцінка роботи мозку
 8. Соматичний огляд
 9. Неврологічний огляд
 10. Огляд реабілітолога

За необхідності – додаткові консультації психолога та інших суміжних фахівців.


 

В чому перевага діагностики та лікування розсіяного склерозу в нашій клініці


 

Клініка працює на інноваційних технологіях д.м.н. Лущик У.Б., розроблених в Науковому центрі «Верітас».

Клініка володіє авторськими новаторськими підходами до діагностики та лікування всього організму, які успішно використовуються  з 1996 року на ринку мед послуг:

 1. Комплексний підхід до оцінки патології всього організму
 2. Акцент на дослідженні судинної системи організму як основної магістралі кровозабезпечення органів та систем
 3. Ексклюзивні технології дослідження стану венозної системи організму як системи відтоку з органів – прообраз системи каналізації в організмі
 4. Оцінка роботи організму на рівні достатності кровозабезпечення, функціонуванні органу чи системи
 5. Оцінка адаптивності організму та адекватності його роботи в умовах фізичних та психоемоційних  навантажень
 6. Оцінка логіки оздоровчих (саногенних) чи патологічних пристосувань організму до тих чи інших змін довкілля (метеотропність, метеочутливість, метеопатії)
 7. Розуміння логіки поступків організму при тих чи інших захворюваннях

 


 

Програми лікування розсіяного склерозу в Клініці 


 

Розсіяний склероз потребує індивідуального підходу до діагностики стану всієї серцево-судинної системи. Внутрішньосудинний тиск підвищується всередині артеріальних та венозних судин в результаті неправильного перерозподілу крові. Лише після  обстеження всіх сегментів у системі судинного водопроводу «серце-артерії-капіляри-вени-серце» можна розпочинати лікування розсіяного склерозу

У сфері світової медицини по сьогоднішній день нараховуються десятки хвороб нервової системи із так званою мало- або некурабельністю, іншими словами лікуванням без очікуваного ефекту. Така ситуація із малоефективним лікуванням РС розчаровує як лікарів так і пацієнтів. Численні наукові клінічні та фармакологічні лабораторії світу працюють над пошуком ефективного лікування РС, проте у переважній більшості випадків переконливих успіхів у цьому направленні поки виявити не вдається.

Отож колектив практиків та науковців від медицини, педагогіки, інженерії та високих цифрових технологій Клініки з 1996 року працює над впровадженням та удосконаленням нової концепції у лікуванні хворих на РС і досяг відчутних успіхів у цьому направленні. На сьогодні цей приватний медичний заклад по праву можна назвати світовим лідером з українським корінням та українським науково-практичним потенціалом, де створена технологія на новому підході до лікування не тільки РС, а й цілого ряду проблемних хвороб у медицині.

Лікування РС за новим підходом Клініки  не потребує обов’язкого використання імунномодуляторів, утім потребує чітко визначеної тактики ведення хворого. Достатньо звичайного клінічного відділення та відповідної до інноваційного підходу діагностики усієї серцево-судинної системи та головного і спинного мозку зокрема. Лікування хворих з РС має обов’язково проходоти із плановим моніторингом. Очікувані зміни представлені гальмуванням розвитку патологічних симптомів РС, їх стабілізацією та регресом із швидким формування компенсаторних механізмів органічного дефекту, що призводить до зменшення глибини інвалідизації, набагато поліпшує побутову, соціальну активність і при ранньому початку лікування дає можливість повернутися до адекватної професійної діяльності. Відмічений вище та планово корегований під час курації патологічний психологічний аспект суттєво зменшується, а в більшій частині випадків остаточно й безповоротно вирішує проблему розчарування, емоційного пригнічення і думок про невідворотність власної смерті на власних очах після багаторічної малоуспішної боротьби.

 


 

Ефективність лікування розсіяного склерозу в нашій Клініці 


Ефективність лікування розсіяного склерозу в Клініці Здорових Судин

 


 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*