Набряки ніг зникають після чистки судин

23 вересня 2014

Киянину 67-річному Іванові Швецю позаторік прооперували вени на ногах. Там утворилися великі тромби. Згустки могли щомиті відірватися й дійти до серця.

— Операцію зробили видатні хірурги інституту Шалімова, — каже чоловік. — Вирізали хворі вени під колінами. Відразу попередили, що треба буде лікувати судини. Їх чистять, аби знов не забилися тромбами. Крім того, маю цукровий діабет, прогресував облітеруючий атеросклероз обох ніг. Два роки тому болі в ногах були настільки сильні, що просив у хірургів ампутувати ногу.

Іван Захарович учетверте проходить комплексний курс оздоровлення судин у Клініці інноваційних технологій Уляни Лущик. Детальніше про результати всіх курсів лікування на відео – https://inno-health.com/my-likuemo/ateroskleroz

— Живу неподалік клініки. Раніше було видно, як на ногах вени темнішають, набрякають, нігті чорніють, ноги болять і крутять вночі. Зараз такого немає. Як не прийду до клініки пару місяців, то нігті чорніють, шкіра темнішає. Тому чищу судини регулярно. Як проходжу уколи, то поступово зникає судинний чорний малюнок на шкірі, ноги теплішають, знімаю теплі шкарпетки. Щоранку добираюся з дому. Після кожного уколу в ногах і руках приємне тепло, ноги краще слухаються, з’являється сила, пропадає скованість ходи. А коли спливають два тижні про­цедур, то набираю хід, як пароплав: ходжу практично без зупинок.

Реабілітація після видалення тромбів необхідна кожному, пояснює Ігор Петрович Бабій, головний лікар Клініки здорових судин. За кілька місяців після операції згустки в судинах можуть утворитися знову. Для кожного хворого розробляють індивідуальне лікування.

— Ін’єкції треба проходити хоча б раз на рік, а тим, кому за 50 років — двічі: весною та восени. Тим, хто переніс видалення тромбів із вен, не можна піднімати речі, важчі за 10 кілограмів. Забути про сильні навантаження від праці в городі та саду. Півроку після операції не можна займатися футболом, бігом, волейболом, піднімати штангу. Ногу треба берегти від травм.

Судини і серце — головні для здоров’я, впевнені фахівці Клініки здорових судин. Якщо регулярно обстежувати їх стан і чистити, тобто оживляти кровообіг спеціально розробленими схемами лікування, кров ефективніше живить органи. Адже кровообіг — основа життєдіяльності організму.

Катерина ГОНЧАРОВА

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*