НАШІ ФАХІВЦІ


У практичній діяльності І.П. Бабій опанував такі спеціальності:

лікар-невролог І категорії (2009 р.);
лікар із функціональної діагностики (ЕЕГ, капіляроскопія, УЗДГ артерій та вен голови, артерій та вен верхніх і нижніх кінцівок, ЕКГ, транскраніальна електротерапія зі зворотним зв’язком);
лікар-радіолог (УЗД щитоподібної залози, органів черевної порожнини, суглобів, зв’язок, хребта й м’яких тканин);
лікар – організатор охорони здоров’я ІІ категорії (2007 р.);
лікар-реабілітолог (кінезитерапія, мануальна терапія, масаж, рефлексотерапія, оцінка стану соматичного здоров’я).

Бабій Ігор Петрович

Головний лікар Клініки здорових судин

Має І категорію з неврології та ІІ категорію з організації й управління охороною здоров’я. Учасник медіапрограм каналу «1+1» «Справжні лікарі», каналу «Тоніс» «Лікар на зв’язку», каналу “Сіті” та ін. Закінчив Тартуський державний університет у 1992 році за фахом «лікувальна справа», Черкаський педагогічний інститут у 1983 році за фахом «фізичне виховання», з 2010 року здобуває освіту за магістерською програмою за фахом «медична психологія».

Наукова робота:

Із 2004 року пошукач на здобуття ступеня кандидата медичних наук. Здійснює пролонговане наукове дослідження на тему «Діагностичні підходи та лікувальна тактика ведення хворих в апалічному синдромі». Надрукував 10 наукових статей за темою дисертації. Є співавтором двох патентів у сфері психоневрології та нейрореабілітації й двох підручників з ангіоневрології.

Лущик Уляна Богданівна
Науковий консультант Клініки здорових судин

Лауреат загальноукраїнського рейтингу професійних досягнень “Лідер України” (2004 р.),
академік Європейської академії природничих наук (2008 р.),
член Європейського товариства неврологів (ENS),
член Європейського товариства мікроциркуляції (EMS),
академік Української академії інформатики ( 2010 р.).

Закінчила Тернопільський медичний інститут у 1988 році за фахом «лікувальна справа», Міжнародний Соломонів університет у 2007 році за фахом «правознавство» (медичне право), Львівський інститут менеджменту за програмою Top Executive Management МВА.

Відомий учений у галузі неврології, ангіології, радіологічної медицини, функціональної діагностики, реабілітології, медичних технологій та медичної юриспруденції.

У 1994 році захистила кандидатську дисертацію, а у 1998 році – докторську дисертацію.

Кандидатська дисертація за спеціальністю “неврологія” на тему “Роль дефіциту церебрального кровотоку у виборі лікувальної тактики хворих атеросклеротичною дисциркуляторною енцефалопатією”.

Докторська дисертація за спеціальністю “неврологія” на тему “Значення змін артеріального та венозного кровопостачання головного мозку у виборі вазоактивних засобів для лікування осіб різного віку”.

У практичній діяльності У.Б.Лущик опанувала такі спеціальності:

лікар-невролог вищої категорії (2008 р.);
лікар функціональної діагностики (ЕЕГ, капіляроскопія, ЕхоЕГ, УЗДГ артерій та вен голови, артерій та вен верхніх і нижніх кінцівок, УЗ-сканування судин людського організму);
лікар-радіолог (УЗД щитоподібної залози, органів черевної порожнини, кістково-м’язової системи, органів малого таза, КТ-МРТ головного мозку та хребта);
лікар – організатор охорони здоров’я І категорії (2011 р.);
юрист-правознавець у галузі медичного права.
менеджер-економіст Top Executive Management МВА

Упродовж 1990–1994 років розробила принципово нову методику локації та клінічної інтерпретації даних, отриманих методами УЗДГ й УЗ-сканування артеріального та венозного русла голови й шиї, згодом розробила ідеологію артеріовенозної рівноваги та її порушення при судинних захворюваннях і алгоритми її корекції.

У.Б.Лущик є засновником напряму судинної ангіопсихоневрології. Важливі наукові дослідження в цій сфері ґрунтуються на запропонованому нею як науковцем принципі артеріовенозної рівноваги в судинній системі людини та математичних моделях гемодинаміки живих систем. Основні результати цих досліджень викладено в 16 монографіях, 128 статтях, а також зафіксовано у 9 патентах і 2 раціоналізаторських пропозиціях.

Під керівництвом Лущик У.Б. захистили дисертації на здобуття наукового звання кандидата медичних наук троє осіб, нині вона керує роботою двох претендентів на здобуття звання кандидата медичних наук.

У науковій продукції Лущик У.Б. відображено важливі науково-практичні аспекти сучасної психоневрології, розкрито ефективні діагностичні алгоритми виявлення судинної патології на доклінічному та клінічному рівнях, запропоновано комплексне лікування серцево-судинних та психоневрологічних захворювань на основі індивідуального підходу до пацієнта із застосуванням сучасних методологій доказової медицини.

Досягнення Лущик У.Б. відомі на міжнародному рівні, вона є активним учасником міжнародних та європейських конгресів, семінарів, дискусійних клубів.
Лущик Надія Григорівна
Лікар-невролог Клініки здорових судин

Лікар-невролог вищої категорії з 1993 року, лікар вищої категорії з організації та управління охороною здоров’я. У 1963 р. закінчила Тернопільський державний медичний інститут за фахом “лікувальна справа”.

Опанувала такі професії:

лікар-невролог вищої категорії (1993 р.);
лікар-педіатр;
лікар-рефлексотерапевт (з 1978р.);
лікар функціональної діагностики (ЕЕГ, капіляроскопія, ЕхоЕГ, УЗДГ артерій та вен голови, артерій та вен верхніх і нижніх кінцівок);
інтерпретація даних КТ й МРТ головного мозку та хребта;
лікар – організатор охорони здоров’я вищої категорії (2011 р.).

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*