Прес-реліз

 м. Київ, 14.06.2013 р.

Круглого столу “Сучасні технології діагностики судинного русла. Експрес-аналіз та нові можливості технології судинного скринігу”.

14 червня 2013 р. у приміщенні конференц-зали Центру інноваційних медичних технологій (вул. акад.. Вільямса 4), відбувся круглий стіл “Сучасні технології діагностики судинного русла. Експрес-аналіз та нові можливості технології судинного скринігу”.

Організатори заходу Центр інноваційних технологій «Veritas IT Med» та Клініка здорових судин.

У круглому столі взяли участь

1. Лущик Ульяна Богданівна.

2. Новицький Віктор Володимирович.

3. Ковпак Андрій Олександрович.

4. Федотенко Олег Іванович.

5. Бабій Ігор Петрович.

6. Плюто  Ігор Володимирович.

    Захід відбувся за медіа підтримки ЦЕНТР ІННОВАЦІЙНИХ МЕДИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ «ВЕРІТАС ІТ МЕД».

В рамках круглого столу була зроблена доповідь на тему «Сучасні підходи до діагностики та корекції  судинного русла: плюси і мінуси».

», доповідач член-кореспондент Академії технічних наук, д.мед.н. Лущик У.Б.

В своїй доповіді Лущик У.Б. наголосила на необхідності змін в підходах до раннього виявлення судинної патології в популяції населення  в межах сучасних принципів доказової медицини: 1 крок – скринінг ранніх доклінічних змін судинного русла; 2 крок – комплексна уточнююча діагностика судинного русла;  3 крок –  моніторинг перебудови судинного русла під час лікування; 4 крок – профілактика захворювань. Доповідач звернула увагу на необхідність застосування сучасного діагностичного обладнання, а саме технологічного комплексу серцево-судинного скринінгу, який розглядає серцево-судинну систему людини, як цілісну замкнену систему судинного кровопроводу. В межах круглого столу був презентований та на живо апробований сучасний технологічний комплекс, який на сьогоднішній  день не має аналогів в Україні та в світі.

Завдяки новаторській технології, яка поєднала в собі не лише технічний прилад для візуалізації найдрібніших судин, але й інтелектуальну складову, якісне програмне забезпечення та методологію, напрацьовані тактичні рішення(субтехнології)  в неонатології, педіатрії, ангіології, кардіології,ангіневрології, онкології, реабілітології, курортології, страховій медицині, ця технологія стає незамінною у виявленні та прийнятті тактичного рішення щодо лікування серцево-судинних захворювань.

Під час обговорення учасники круглого столу схвально відгукувались про перспективи застосування скринінгової технології дослідження судинної патології в межах засад  доказової медицини.

Доповідач О.І.Федотенко  відзначив, що технологія судинного скринінгу є реальним інструментом в боротьбі та профілактиці з серцево-судинними захворюваннями. Технологічний  комплекс має наступні переваги: достовірна  діагностика, зрозуміла лікарю та пацієнту, швидка та доступна інформація про стан серцево–судинної системи, для лікаря – швидка об’єктивізація процесів для прийняття рішення, для медичного закладу – незалежний від лікаря інструмент доказової медицини, документ юридичного супроводу і захисту від лікарської помилки.

Учасники відзначили, що даний діагностичний комплекс як прояв доказової медицини є вкрай важливим для застосування  в сучасній практичній медицині. Завдяки напрацьованим субтехнологіям за різними напрямками технологія судинного скринінгу дає можливість моніторити стан серцево-судинної системи пацієнта на всіх етапах діагностики, лікування та профілактики.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*