Серцево-судинна система

Серцево-судинну систему ми уявляємо як складне поєднання різнокаліберних судин, зібраних у замкнену систему із постійними та змінними параметрами життєдіяльності та високою адаптогенністю в нормі до внутрішніх змін та зовнішніх перебудов довкілля.

Не може не тривожити той факт, що в останні роки в нашій країні збільшується кількість людей молодого (школярі, студенти) та середнього віку, які дедалі частіше відчувають на перший погляд звичні відхилення від доброго самопочуття. Починають турбувати головний біль, важкість у голові, утруднена концентрація на навчальному матеріалі або виконанні професійних обов’язків. Все частіше з’являється роздратування, забудькуватість, погіршується настрій та стосунки із однокласниками, колегами, наростає сімейне непорозуміння.

Бажання позбутися таких неприємних речей мотивує нас звертатися до домашньої аптечки, сусідньої аптеки або до лікаря. Ми майже завжди отримуємо результат – позбавлення від проблем хоча б на добу. А далі повторення та затягування вузла, в основі якого знаходиться, як ми думаємо, ідеально створена серцево-судинна система. Згодом ми починаємо шукати більш ефективні способи позбутися відчуттів, що «тягнуть» нас у хворобу. Нам говорять, що серцево-судинні захворювання мають системний характер на рівні ураження як судин серця, так і судин мозку, що із позицій системного погляду на людський організм серце та мозок належать до життєво важливих органів. І в цьому є безперечно раціональне зерно, доведене науково тисячами дослідників. Тобто значні порушення в роботі мозку чи серця призводять до паралізування роботи організму як цілого та до глибокої його поломки з позицій технічного приладу або ж загибелі з позицій руйнування цілісної системи функціонування організму.

Ми починаємо наближуватися до розуміння, що значне «помолодшання» судинно-мозкової патології свідчить про те, що сьогодні суспільство не має ефективних технологій виявлення судинної патології, а також не існує алгоритмів доклінічної діагностики судинних негараздів. Щоденні факти свідчать, що до недавна в світі практично немає ефективних технологій профілактичного огляду серцево-судинної системи та гарантованого лікування із тривалим ефектом. А загальноприйняті підходи зумовлюють малу ефективність діагностичних та лікувальних процедур у зв’язку з низькою чутливістю використовуваних методів діагностики щодо ранніх розладів у функціонуванні ССС, відсутністю ефективних технологій застосування цих методів.

Отже приходимо до висновку, що забезпечення функціонування взаємопов’язаних сегментів замкненої ССС: серце – магістральні артерії – периферичні артерії – артеріоли – капіляри – венули – периферичні вени – магістральні вени – серце потребує правильного втручання.

Добре, дуже добре – ми розібралися в причинно-наслідкових зв’язках поганого самопочуття як у дитини так і зрілої людини. Що робити далі? Вірогідно потрібно ССС зробити легко керованою. СС система має таку властивість, що приводить до відновлення попереднього нормального стану через проходження ряду впливів.
Насправді це не складно, але необхідно правильно робити кроки. Такі кроки є гарантією позбавлення того ж головного болю, нервовості, порушення сну, роздратованості, депресії та ін.

Приємно, що поряд існують інновації, доступні будь-кому, а особливо, коли йдеться про повернення до тілесного, інтелектуального та душевного комфорту, як на роботі, у школі, інституті, вдома.

Починаємо з капілярів, того місця де із крові до клітин організму рухаються кисень, глюкоза, мінерали, вітаміни і звичайно ж ліки які ми приймаємо. У зворотньому напрямку рухаються вуглекислий газ, відпрацьовані речовини та лишня рідина. За фотографією можна визначити до 8-10 патологічних факторів мікроциркуляції крові, щоб знати, які ліки необхідно вводити і через 30 днів лікування по фотографії цього ж місця побачити позитивні зміни у вигляді нормалізації кровотоку.

Поряд спостерігаємо за великими артеріями та венами. Картинка графічна але зрозуміла. Після лікування бачимо зменшення спазму артерій, відсутність застою венозної крові, збільшення загальної прокачки крові по усім судинам.

Не забуваємо перевірити як працює мозок, яку енергію він продукує, правильну чи ні, симетричну чи не зовсім, достатньої сили та стійкості чи згасає через кожні 3 секунди.

Необхідно лише два етапи:

  1. діагностика за допомогою капіляроскопа, ультразвукового допплерографа та електроенцефалографа.
  2. лікування протягом 30 днів з ефективністю 100%, яка представлена відсутністю головного болю, енергійністю, бадьорістю, доброю пам’яттю та чудовим настроєм.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*