Сучасні методи схуднення

На сьогоднішній день існує безліч методів боротьби з жировими відкладеннями. У цій статті розглянемо найбільш популярні з них.

Почнемо, мабуть, з ультразвукової кавітації. Цей метод заснований на використанні низькочастотного ультразвуку, під впливом якого відбувається зменшення великих жирових клітин (адипоцитів) до більш дрібних розмірів. Таким чином, вдається активувати і полегшити їх виведення з організму в ході фізіологічних процесів метаболізму.

До переваг методики відноситься неінвазивнысть, безболісність, відсутність гематом, рубців, стійкий результат, рівномірне схуднення, відсутність необхідності використання компресійної білизни, а також повне збереження чутливості шкіри в місцях впливу ультразвуку.

Наступний метод боротьби із зайвими кілограмами – це радіохвильовий ліфтинг. Його суть полягає в розчиненні адипоцитів. Нагрівання тканин за допомогою радіохвиль призводить до руйнування мембрани жирових клітин, що супроводжується вивільненням жирних кислот і водорозчинного гліцерину.

Таким чином, розчинення жиру, активний лімфодренаж і прискорення місцевого кровотоку забезпечують зменшення обсягу тіла, формування красивих форм. До переваг процедури відноситься безболісність, виключення ймовірності отримання опіку, відсутність синців, рубців, можливість проведення процедури у людей з різним типом шкіри.

Ще один крок до схуднення – це використання накладок з фотоном. Під впливом електричних імпульсів, інфрачервоного світла зменшується обсяг тіла, відбувається активація клітинної регенерації, внаслідок чого шкіра стає гладкою і пружною.

Щоб досягти бажаного результату і уникнути появи ускладнень, рекомендується дотримуватися наступних правил:

  • Протягом тижня до процедури слід вживати більше 1-го літра рідини на добу, припинити прийом лікарських препаратів (за погодженням з лікарем), контролювати обсяг, калорійність продуктів харчування, відмовитися від спиртних напоїв (за добу до процедури);
  • В день процедури рекомендується пити не менш літра негазованої води (без урахування чаю, напоїв), слід відмовитися від кави, газованих напоїв, важкої їжі (за 4 години до початку);
  • Після процедури бажано займатися фізичними вправами, пити більше літра води, правильно харчуватися, не вживати алкоголь;
  • Протягом декількох днів після процедури слід дотримуватися правильного харчування, пити більше літра води, контролювати калорійність їжі і займатися спортивними вправами.

Слід пам’ятати, що кожен метод схуднення має свої протипоказання, ігнорування яких може не тільки привести до відсутності бажаного результату, але і появи побічних реакцій. Ось чому так важливо заздалегідь пройти обстеження і оцінити свій стан здоров’я.

Клініка Здорових Судин, знаходиться в Києві, пропонує скористатися програмою «Комплексна корекція фігури». Команда професіоналів готова допомогти позбавитися від зайвої ваги, жирових відкладень без негативних наслідків для здоров’я. Протягом всього курсу проводиться лікарський контроль, що дозволяє аналізувати ефективність лікувальних процедур і отримати максимальний результат.