УЗД СУДИН ГОЛОВНОГО МОЗКУ ЗА ТЕХНОЛОГІЄЮ «АНГІОМАРКЕРИ»

Діагностика макроциркуляторного русла за допомогою технології Ангіомаркери  – це  глибока аналітика, що  дає можливість виявити багато судинно-мозкових патологій та призначити максимально ефективну тактику лікування.

 

Технологія Ангіомаркерів мозкових судин є унікальною і дозволяє оцінити:

 

1. Артеріальний притік крові до мозку по всіх магістральних мозкових артеріях.

2. Венозний відтік з порожнини черепа.

3. Порушення тонусу судинної стінки артерій та вен.

4. Аномалії структури судин (звивистість, петлистість, в’язкість крові, артеріо-венозні мальформації).

5. Порушення еластичності судинної стінки артерій та оцінка ризиків розвитку атеросклерозу.

6. Аналіз близько 100 гемодинамічних параметрів (параметрів кровотоку) з 22 судин мозку (артерій та вен шиї та мозку) для якісної оцінки причини дефіциту кровопостачання мозку.

7. Оцінка внутрішньочерепного гідродинамічного конфлікту (хронічного та/чи гострого набряку).

Судинний басейн мозку – один з найважливіших судинних басейнів організму, оскільки артеріальна кров поступає в нього проти сили земного тяжіння і потребує додаткових зусиль серця як помпи та адекватної синхронізації усіх параметрів кровотоку.

Особливо важливу роль відіграє вертикальне положення тіла, коли серце як помпа не докачує кров, а судини старіють і втрачають здатність перенести об’єм крові по судинному руслі від серця до мозку.

Дефіцит кровопостачання мозку на рівні 50% може супроводжуватися наступними проявами: головними болями, запаморочення, втрати свідомості, зниження пам’яті, порушення сну, порушення мовлення, страхами, панічними атаками, розвитком критичних станів – інсульту, інфаркту.

Саме тому, при перших проявах погіршення загального самопочуття- неспокійний сон, головні болі, тривожність, запаморочення варто в першу чергу записатись на діагностику УЗД судин мозку за технологією “Ангіомаркери”.