Відгук від Олександра Тимошенка (Майдан, 2014 рік)

Ранок 27 лютого 2014 року для мене та багатьох інших поранених почався вже другою процедурою відновлення після отриманої закритої черепно-мозкової травми та струсу мозку, яке було виявлено напередодні спеціалістами кліники професора, доктора медичних наук Уляни Лущик, яка організувала санітарну частину в готелі “Козацький” на Майдані Незалежності та за своєю унікальною в світі, запатентованою технологією проводила динамічну енцифалографію судин головного мозгу та відповідне наше лікування. Забігаючи наперед скажу, що моя віра та своєчасний початок лікування впродовж 2-х курсів по 10 днів кожний, суттьєво зменшили негативні наслідки отриманих травм. Хоча, далі були лікування в медичній службі (шпиталі Майдану на вул. Трьохсвятительській), два стаціонари в Олександрівській лікарні та два стаціонари в центральному військовому госпіталі, де хірургію робили військові хірурги армії США та Канади. Наслідки могли бути гіршими. А так, тільки тілесні ураження середнього ступеня тяжкості зафіксовані у висновку судово-медичної експертизи від 22.07.2015 року. Сьогодні, через п’ять років, я висловлюю подяку всім лікарям, які впродож двох років надавали мені медичну допомогу.

П’ять років тому, 6 березня 2014 року ранок починався для мене ревізією своїх запасів ліків та пошуком джерел їх поповнення. Чому я про це згадав? Не дивуйтеся цьому з причини того, що до отримання поранень на Майдані я 20 років поспіль взагалі не вживав ліків та не мав медичної картки в поліклініці, бо не було потреб звертатися до лікарів.
Викладаючи сьогодні свої знімки з архіву зроблені того дня, я хочу віддати шану всім лікарям, які тоді приймали участь у моєму лікуванні, потреба в якому несподівано з’явилася у моєму житті завдячуючи діям правоохоронних органів тодішньої влади. Як відомо, тоді я був не один. Поруч, на підлозі в готелі “Козацький” на Майдані Незалежності зі мною отримували першу медичну допомогу безліч небайдужих громадян, які за ради свободи, гідності та утвердження демократичних цінностей не шкодували свого здоров’я та навіть життя. Щира подяка вам, медичному персоналу кліники судинних інновацій доктора медичних наук Уляни Лущик, яка організувала санітарну частину в готелі “Козацький” на Майдані Незалежності. Того дня я отримав вже 9-ту крапильницю. Попереду (разом з додатковим курсом) ще одинадцять!…

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*