Комплексна корекція фігури

Статті за темою:

Жир на животі розбили ультразвуком

Ультразвукова кавітація + Радіохвильовий ліфтинг + Міостимуляція

Унікальне поєднання найефективніших чинників з корекції фігури і зниження зайвої ваги. Комплексний вплив з омолодження шкіри обличчя та тіла. Одночасна дія декількох факторів призводить до взаємного посилення ефективності на виведення жирів із організму. Дані процедури посилюють кровообіг, покращує клітинний метаболізм. Комплексний підхід дозволяє руйнувати жирові клітини, не пошкоджуючи шкіри (безопераційна ліпосакція). Під надлишковим внутрішнім тиском клітинна мембрана руйнується, а вміст клітини виводиться природним чином.

Ультразвукова кавітація – це процес утворення порожнин (кавітаційних бульбашок) в рідкому середовищі.

Жирова тканина містить велику кількість рідини. При впливі низькочастотного ультразвуку в жирових клітинах утворюється велика кількість кавітаційних бульбашок, які витісняють жир з клітин. Збільшуючись у розмірах, мікропухирці лопаються і вивільняється великої кількості енергії. При цьому відбувається розрив мембрани жирової клітини і тригліцериди виходять у міжклітинний простір. А звідти, продукти розпаду транспортуються по лімфатичної і венозної системи до печінки та виводяться з організму.

Так, глибоко проникаючи в тканини, низькочастотний ультразвук забезпечує молекулярний і клітинний масаж, підвищує епітеліальну і судинну проникність, має протинабрякову взаємодію.
Завдяки цьому тканини насичуються киснем, активізується обмін речовин і тим самим поліпшується структура шкіри. Це і дозволяє позбутися «апельсинової кірки», зайвих жирових відкладень і повернути красу нашого тіла. Обсяг жирової тканини зменшується. Видалення жирових клітин за допомогою ультразвуку гарантує результат на довгі роки.
Розбиває жирові клітини на руках, животі, сідницях і стегнах, підвищує еластичність шкіри. Процедура безболісна і досить комфортна.

Очікувані результати.
Завдяки ретельно підібраним характеристикам ультразвуку дана процедура безболісна, комфортна і ефективна. Ще її називають «безопераційна ліпосакція». Вона дозволяє змоделювати фігуру, прибравши зайві жирові відкладення без хірургічного втручання.
Уже після першого відвідування є хороші видимі результати: зниження маси тіла та зменшення в обсязі до 2-3 см, з подальшим наростанням ефекту. Після курсу процедур тіло набуває правильні форми та обриси. Для збереження результатів необхідно проводити по 1 підтримуючому сеансу кожні 3 місяці, не забуваючи про дієту і фізичних навантаженнях.
http://kupava.veselun.info/krasa/ultrazvukova-liposaktsiya-kavitatsiya/

Радіохвильовий ліфтинг.
Ліфтинг, за своєю суттю – це підтяжка шкіри на тій частині тіла, яку ви хочете поліпшити. Омолодження шкіри відбувається по самому кращому сценарієм з усіх можливих – шляхом природної стимуляції клітин, що призводить до довгострокового підтягування шкіри в тих зонах, де спостерігається втрата еластичності і твердості. Прекрасний результат досягається при лікуванні розтяжок в зоні живота, стегон, сідниць. Під час процедури на шкіру діє вакуум, ділянка шкіри втягується в поглиблення, і в цей час прилад генерує електромагнітну хвилю. Так досягається локальний прогрів тканин. Крім того, електромагнітні хвилі руйнують молекули старого колагену, і їх фрагменти потім виводяться з тканин. Замість них в шкірі утворюється новий повноцінний колаген. Радіохвильовий ліфтинг підходить як для жінок, так і для чоловіків, які хочуть скоректувати овал обличчя, зберегти свою шкіру молодою, пружною і не замислюватися над віковими змінами у вигляді зморшок або втрати пружності шкіри. Ефект після процедури може зберігатися до 2-х – 3-х років.

Накладки з фотоном + міостимуляція – інтенсивно випромінює інфрачервоні промені, які підтягують шкіру.
Після цих процедур втрачається як об’єм, так і вага. Але жирова маса має невисоку щільність, тому втрату об’єму, клієнт помітить в першу чергу. Разом із цим рекомендуємо вести здоровий спосіб життя.

 

 

 

 

اكتب تعليق

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *

*