Жир на животі розбили ультразвуком

28 липня 2014

— Почула про лікаря Уляну Богданівну 18 років тому. Я тоді працювала на радіо і дізналася про дівчинку, яку вона вивела з тривалої коми. У той час такого не робив ніхто з лікарів, та й зараз не завжди беруться. А Уляні Лущик вдалося, — згадує 59-річна Валентина Реброва з міста Бровари на Київщині.

У жінки тоді кілька років тиск був то зависокий, то занизький.

— Через це дуже страждала. Часу на себе не вистачало, бо в роботі — все моє життя. Але організм треба підтримувати, бо виснажується і дає збій. Думала, минеться. Відтягувала час і до лікарів не йшла.

Коли познайомилася з Уляною Лущик, вирішила пролікуватися в її клініці.

— Мала зайву вагу та ще й алергію на пилок і цвітіння дерев. Опухало обличчя, набрякали очі. Коли йшла на роботу, то вдягала окуляри. Часу зволікати не було, то я й почала в клініці курс лікування.

Валентині призначили курс крапельниць, щоб покращити кровообіг. Так діють на причину високого тиску. Кров розріджується і не тисне на судини.

— Краще мені стало після першої крапельниці. За два тижні з обличчя зникли набряки. Зараз розумію, якщо вилікую судини, то й інші органи будуть здорові.

Валентині в клініці найбільше сподобалася комбінація лікування з корек­цією фігури.

— Тут успішно долають зайву вагу. Подумала: чому б не спробувати й мені? На живіт кладуть пластини, що подають ультразвук. Я була як вагітна на дев’ятому місяці. Ходила важко. За місяць живіт зменшився. На роботі роблять компліменти. Стала активніша, живіша. Хочу працювати, бути корисною.

Щоб позбутися зайвої ваги, треба відновити пружність і еластичність тканин. А перед тим пройти обстеження, пояснює науковий консультант Клініки здорових судин Уляна Лущик.

— Коли впроваджували в клініці корекцію фігури, випробували власну технологію на собі й на наших родичах. Лиш тоді стали пропонувати пацієнтам.

Коректують фігуру ультразвуком. Він насичує всі тканини киснем і цим покращує їхню структуру. Розбиває жирові клітини на руках, животі, сідницях і стегнах, підвищує еластичність шкіри. Процедура безболісна й комфортна.

— Минає “апельсинова кірка”, відходить зайвий жир. Здоров’я і працездатність відновлюються, водночас повертається краса вашого тіла, а ефект зберігається довгі роки.

Катерина ГОНЧАРОВА

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*