Біль і спазми знімають уколами

09 грудня 2013

59-річний Ігор Леонтійович приїхав з Одеси лікувати судини голови до Клініки інноваційних технологій Уляни Лущик. Про заклад дізнався з газети.

— Судини в мене хворі понад 12 років. Часто в голові бувають спазми. Я це одразу помічаю — сильно болить голова, слабкість по всьому тілу. Шия боліла. На машині не міг їздити, бо щодня крутилося в голові. Приїздив у клініку ще торік, то після курсу уколів все це зникло. Вже маю другий курс лікування. Планую навідуватися щороку для профілактики.

Разом із Ігором Леонтійовичем курс уколів для судин проходить дружина.

— У неї такий же діагноз. Проблеми з тиском, спазми в голові. Вирішили пролікуватися удвох. Уколи нам роблять у хребет. Бо з часом там нерви від неправильної постави здавлюються, а уколи все це пом’якшують.

Щоб зберегти судини здоровими між курсами лікування, вдома Ігор щоранку робить зарядку, а ввечері займається на велотренажері.

— Сім років я був вегетаріанцем, бо м’ясо, особливо смажене й солене, для судин дуже шкідливе. Зараз їм курятину, але малими порціями. Дуже вдячний клініці, що повернули мене до нормального життя.

Киянин Іван Захарович, 66 років, у клініці Уляни Лущик лікує хворі судини ніг.

— Колись працював водієм-далекобійником. В останні роки важко було їздити, бо ноги через хворі судини боліли й німіли. Не міг пройти й 100 метрів. Тепер підробляю охоронником. А потім пройшов курс гірудотерапії та уколів в Уляни Богданівни. Звернутися порадив сусід — колись лікувався і лишився задоволений. Уже за шість днів міг метрів 300 пройти й не зупинитися. Тепер працюю на дачі — саджаю, виполюю бур’яни. Раніше відра підняти не міг. Ще й діабет маю. Після уколів цукор знизився, прийшов до норми.

Кілька років тому Івана Захаровича прооперували у столичному інституті хірургії і трансплантології ім. Шалімова. Поставили в судини ніг штучні стенти.

— Тоді й почав лікуватися в Уляни Богданівни. Вона дуже ввічлива й до кожного уважна. Після місяця лікування уколами і п’явками поїхав в Шалімова на планове обстеження. Там професор глянув аналізи і здивувався. Каже: “Де це ви так добре пролікувалися?”. Розповів про клініку Уляни Богданівни. А він сказав, що колись працював із нею. Це — дуже гарний фахівець.

Катерина ГОНЧАРОВА

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*