Через вегето-судинну дистонію зупиняється рух крові в капілярах

Буває, що хворих на вегето-судинну дистонію приводять попід руки. Найчастіше жінок. Вони більш терплячі й затягують з лікуванням. Вегето-судинна дистонія є у всіх людей, але на ранніх стадіях симптоми незначні й люди не звертаються. Хвороба починає прогресувати після 35 років, – розповідає головний лікар  Клініки Уляни Лущик – невролог  Ігор Бабій, 50 років.

Вегето-судинна дистонія – це спазм судин. Вони стискаються й кров не може  рухатись з потрібною швидкістю. Мозок не отримує достатньо кисню, може боліти голова. У чоловіків порушується статева функція. Людина стає дратівлива, швидко втомлюється. На переміну погоди відчуває слабкість, запаморочення й може втрачати свідомість.  Якщо не лікуватись, буде постійно боліти голова,  кидатиме в жар та піт, руки тремтітимуть.

Катерина Марченко, 42 роки, із райцентру Фастів на Київщині вперше знепритомніла 4 роки тому після роботи на дачі. Згодом почала втрачати свідомість раз на три місяці. Відчувала слабкість й розбитість у тілі на кожну переміну погоди. Недугу лікувала таблетками, але напади непритомності не минали. Ігор Бабій обстежив жінку на капіляроскопі. Виявилось, що кров у неї рухалась повільно, а інколи зупинялась. Від цього жінка мерзла в кінцівки, пальці затерпали.

– Інколи бачимо, що кров іде в зворотному напрямку. Спазмовані судини стримують відтік крові від серця, вона стоїть або вертається. Це буває і під час фізичних навантажень, якщо серце слабке й не може швидше перекачувати кров. Хворий відчуває, що в грудях коле, щось стискається.

Ігор Бабій лікує  недугу за авторськими технологіями доктора мед. наук Уляни Лущик внутрішньовенними уколами із суміші до 10 препаратів.

– Розріджуємо кров, очищуємо й розширюємо артерії, щоб зняти спазм. Забираємо зайву рідину з клітин. Хворі худнуть на 2-3 кілограми. З оздоровленням судин минають  задавнені хвороби.

Капіляроскоп виявляє в крові жир і ракові клітини

Капіляроскоп виводить на монітор комп’ютера збільшене зображення нігтьової лунки 4 пальця руки. Стан її капілярів відображає стан всіх судин.

– Якщо капіляри рівні, то вони паралельно загнуті, як шпилька для волосся. Так судинна система виглядає в нормі. Буває, що вони скручені  в клубки – це ознака ризику розвитку ракових клітин. Капіляри вказують, які органи хворіють. Одразу робимо їхнє ретельне обстеження, – розповідає керівник інженерного відділу Клініки Уляни Лущик Людмила Рябець, 30 років. – Капіляроскоп – це наша розробка як приладу, так і технології інтерпретації зображень, апарат, який немає аналогів в Україні.

Стан судин на капіляроскопі досліджують за 30 показниками, серед них швидкість руху крові та вміст у ній шлаків й жирів.

– Буває бачимо, як в крові плаває жир. При низькій швидкості крові, він осідає на стінках судин й звужує їх.

При погіршені кровотоку ракові клітини, які є в кожному організмі, рухаються повільно, не контактують із клітинами імунітету, щоб вони могли їх знищувати. Згодом онкоклітина чіпляється до стінки судини  й починає розмножуватися.

Інноваційна технологія прижиттєвої візуалізації найдрібніших судин людського організму  – цифрова оптична капіляроскопія.

Фахівці Наукового центру «Верітас»  реалізували новаторську ідею неінвазивної візуалізації найвіддаленішої ланки судинного русла організму та створили нову медичну технологію для візуалізації найдрібніших судин людини – капілярів.

Ця технологія є унікальною, тому що створена на основі нових підходів – комбінації технічних компонентів, нових наукових знань та математичних моделей мікроциркуляції, гемодинаміки, ангіоархітектоніки. Технічний прилад, програмне забезпечення, методологія отримання зображення та клінічної інтерпретації об’єднані  в єдиному діагностичному комплексі.

Технологія передбачає прижиттєвий метод отримання капіляроскопічного зображення з нігтьового ложа пальця, виведення на екран монітора прижиттєвого зображення, моніторинг швидкості кровотоку в капілярах, архівування статичних та динамічних зображень з можливістю консиліуму лікарів для обговорення конкретного випадку розладів мікроциркуляції.

Традиційною сферою використання методу капіляроскопії  раніше була  діагностика наступних захворювань:

– цукровий діабет;

–  ішемічна хвороба серця.

З допомогою інноваційного підходу  у 2010 році наші спеціалісти дійшли висновку, що окрім традиційного застосування капіляроскопії в діагностиці, з її допомогою можна вивчати причину, розвиток та динаміку лікування при   наступних діагнозах:

  • Патологія формування мікроциркуляторного русла у дитини.
  • Цереброваскулярні захворювання – церебральна ангіодистонія, дисциркуляторна енцефалопатія,  набряк та ішемія мозку, інсульт.
  • Коркова недостатність та порушення вищих кіркових функцій у дітей та підлітків з психічною недостатністю, олігофренією, аутизмом, епілепсію, у людей старшого віку з деменцією.
  • Атеросклероз.
  • Реологічні хвороби (розлади в’язкості крові, схильність до тромбоутворення).
  • При коматозних та критичних станах організму  як об’єктивізація позитивної динаміки відновлення системи кровопостачання.

Завдяки методу цифрової оптичної капіляроскопії фахівці-медики Клініки судинних інновацій за авторськими технологіями д.мед. наук Уляни Богданівни Лущик  мають можливість обстежувати і діагностувати пацієнтів психоневрологічного, терапевтичного, ангіологічного, ендокринологічного профілів для оцінки вроджених і набутих аномалій, оперативно та об’єктивно оцінювати стан капілярів та кровотоку.

Дана технологіях є унікальною інноваційною технологією, яка дозволяє зробити прорив у зміні стратегічних підходів до діагностики та лікування судинних захворювань, оскільки дозволяє відслідковувати патогенез та динаміку  саногенних змін в судинній системі .

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*