Чоловік приніс дружину в клініку на руках

27 травня 2014

— Вона просто лежала на ліжку, в неї паморочилося в голові. Не вставала і не їла, — розповідає киянин Олексій Кривенко, 60 років. Із дружиною Світланою відвідує клініку Уляни Лущик.

У 64-річної Світлани 18 років тому стався інсульт. Чоловік тиждень виконував рекомендації лікаря, але медикаменти не допомагали. За порадою родича привіз дружину в клініку здорових судин.

— Були важкі часи, і ми не знали куди звернутися. Світлана ні встати, ні сісти, ні їсти не могла. Пощастило, що кум порадив звернутися до Уляни Богданівни. Ми з ним привезли Свєту на прийом. На руках занесли в клініку. Їй стало краще з першої процедури. Потім робили блокади хребта й уколи у вену, що розріджували кров. Після них змогла сісти. За місяць сама вставала. Ходила в туалет, тримаючись за стіну. За півроку могла щось сама зробити у хаті. Уляна Богданівна повернула її до життя.

За рік жінка вийшла на роботу. Працювала бухгалтером на заводі. За чотири роки після інсульту звільнилася, щоб присвятити весь час лікуванню.

— Головне — слухати лікаря, — говорить Світлана. — Сказав прийти через місяць, то приходити не через три чи півроку. Я приїжджала, коли потрібно, і потроху повернулася до життя. Між курсами вдома пила таблетки. Перевіряюся тут раз на два місяці. Зараз мене подивилися, все добре.

Світлана і чоловікові порадила звернутися до лікаря. Тепер на процедури ходять разом.

— Мене здивувало, як Уляна Богданівна використовує своє обладнання, — каже Олексій Петрович. — Розуміє, що на кожному етапі з організмом. Коли дружина розказувала, що їй порадила чверть одної пігулки, п’ять крапель іншої, для мене це було дуже дивно. Наші лікарі жменями призначають. А якщо пити потрохи, це не шкодить іншим органам.

Клініка здорових судин дає пацієнтові повну інформацію про стан здоров’я. Потім пропонує ефективні шляхи його поліпшення. Лікарі допомагають відновити нормальну роботу мозку, нервової та судинної систем. Водночас покращують психоемоційний стан. Основна перевага клініки — комплексна діагностика та індивідуально орієнтоване лікування за допомогою сучасної медичної апаратури.

Світлана МИРОНЮК

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*