Судини забиваються холестерином у 95 відсотків людей

26 травня 2014

— Кращого лікаря вибирала собі два роки. Звикла до всього підходити свідомо. Знати, від чого саме лікуюся. То й шукала собі тих, хто пояснить, чому маю спазми в судинах. Мучилася від болів у голові, була постійна слабкість. Удень тягло на сон. Я не знала, чому так відбувається, — розповідає киянка 53-річна Віра Цушко.

На початку лікування жінка пропила два курси таблеток проти високого тиску, що призначили їй у державній поліклініці.

— Допомагало на пару годин. Тоді болі знову поверталися. Поїхала в санаторій, пила лікувальну воду. З’явилися сили, але проблема нікуди не ділася. Почала знов шукати лікаря. Бо зазвичай призначали ліки, як усім. Не звертали уваги ні на вік, ні на вагу чи те, чим хворіла в минулому. А це ж відіграє велику роль.

Клініку здорових судин Віра Василівна знайшла в Інтернеті.

— Приходити чи ні — не задумувалася. Просто приїхала і пройшла обстеження. На фоні того, що в поліклініці часто навіть в обличчя не дивилися, а просто ліки всім як під копірку виписували, то тут мене найперше вразив персонал. Розпитували про спосіб життя, звички, роботу. Обстежили, що називається, на совість.

Провідний науковець і керівник клініки Уляна Богданівна сказала, що спазми у пацієнтки виникають через хворі судини.

— З віком судини забиваються холестерином, звужуються і слабнуть. Кров по них рухається погано. У клініці розказали, що таке трапляється в 95 відсотків людей — у когось менше, в когось більше. Призначили курс ін’єкцій, аби кров розрідити. Тоді всі органи, до яких надходить кров, працюватимуть краще.

За два тижні уколів у жінки минули головні болі, тиск нормалізувався.

— Тепер постійно маю гарний настрій, бо є сили. Зрозуміла, що життю треба радіти, бо воно швидко минає. Багато людей у транспорті без причини зляться. А я, як зі здоров’ям полегшало, навіть у тролейбусі посміхаюся. До лікування з роботи йшла раніше через втому. А тепер прокидаюся о шостій ранку. Коли курс скінчився, перестала їсти все солоне і жирне, бо шкодить судинам. Удома кілька разів переписувалася СМС-повідомленнями з Уляною Богданівною, задавала питання. Та на все з турботою відповідала, часу на мене не шкодувала.

Віра Василівна радить усім звертати увагу на своє здоров’я і вчасно проходити профілактику, доки хвороба не перейшла у тяжку стадію.

Катерина ГОНЧАРОВА

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*