Масаж – це не тільки робота руками…

Цілком очевидно, що для переважної більшості людей, масаж – це не лікувальна методика. Справа в тому, що людям видно лише верхівку айсберга – найголовніша інформації про вплив масажу на організм те, що масаж діє механічно, це зрозуміло – масажист розтирає, розминає, розтягує, стискає і зміщує різні тканини тіла. Механічний вплив при масажі усуває застійні явища, підсилює обмін речовин та шкірне дихання.  Це лише частина впливу…

Важливою складовою медичного масажу, зазвичай відома лише фахівцям. Масаж надає вплив на периферичну, вегетативну та опосередковано на центральну нервову систему. Під час масажу відбувається подразнення рецепторів шкіри, м’язів, сухожиль, суглобових сумок, зв’язок і стінок судин. Потім імпульси, викликані цим стимулом, передаються в центральну нервову систему й досягають відповідних ділянок кори головного мозку. Там виникає загальна складна реакція, що викликає функціональні зміни в організмі із включенням вегетативної нервової системи. Отже, за допомогою масажу можна керувати функціями різних органів. Проводячи той чи інший прийом, масажист викликає абсолютно певну та передбачувану реакцію організму. При правильній дії результат буде позитивним.

Усе це, в черговий раз доводить, що за допомогою масажу ми задіємо нашу «внутрішню аптеку». Масаж допомагає нам впоратися з проблемами здоров’я без ліків, за допомогою власних резервів організму. Масаж – потужний інструмент у руках фахівця, що дозволяє впливати на стан людини, – правда, результати такого впливу цілком залежать від того, в чиїх руках цей інструмент знаходиться.

Існують різновиди масажів:

1. Лікувальній масаж. Це чудова загальнооздоровча  процедура є засобом профілактики захворювань, запорукою довгого збереження працездатності, та найголовніше  надає благодійний вплив на ввесь організм: поліпшенням загальне самопочуття, підвищується життєвий тонус.

2. Спортивний масаж. Підрозділяється на три види: тренувальний, попередній і відновлювальний. Призначення спортивного масажу полягає в підготовці організму до спортивних навантажень та як найшвидшому відновленні після них.

3. Антицелюлітний масаж – змусити ваші клітини активно функціонувати під впливом електромагнітного поля, яке утворюється від погладжування масажистом шкіри з  натисканням та правильним розминанням і розтягненням.

4. Лімфодренажний масаж, стимулює рух лімфи по тілу.

Лімфа – різновид сполучної тканини, яка являє собою прозору в’язку рідину. Вона відповідає за надходження води, білків, солей, токсинів і метаболітів з тканин в кров, а також виконує захисну функцію, так як мікроби, що потрапляють в організм, доставляються в лімфовузли і там знешкоджуються. Таким чином, імунітет людини прямо залежить від правильного функціонування лімфо-системи. У разі порушення її роботи лімфодренажний масаж просто незамінний.

5. Фітнес-масаж одна з найефективніших із сучасних мануальних методик корекції фігури. Дана методика є симбіозом мануальних класичних методик, лімфодренуючих технік, а також системного застосування активних статичних та динамічних фізичних вправ.

6. Медовий масаж. Проводиться для створення оксамитової і гладкої шкіри, з метою очищення пор, виведення продуктів метаболізму та видалення надлишків жиру.

7. Баночний масаж – це лікувальна процедура, в основі якої лежить надання активного впливу на тіло людини за допомогою вакууму, який створюється в спеціальній банці, призначеної для масажу. Особлива користь баночного масажу полягає в тому, що в місцях присмоктування банок до тіла суттєво посилюється кровообіг і лімфообіг в тканинах, шкірі та органах, відбувається активне живлення тканин.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*