Після чистки судин нападів епілепсії поменшало вдвічі

Понеділок, 25 серпня 2014

17-річний Андрій Григоряк із Кам’янець-Подільського страждає на епілепсію.

— Виховую Андрія сама. Батько його помер, коли малому було 2 роки, — згадує мати Олена Опанасівна. — Перший напад епілепсії у сина стався в 5 місяців. Підхопив інфекцію, пішла на внутрішні органи. Судини по всьому тілу стали звужуватися. У місцевій лікарні сказали, що це гостра реакція на щеплення.

Напади епілепсії в Андрія стаються під час підвищення температури тіла.

— Він тоді починає тремтіти. Очі обертаються, м’язи посмикуються. Та коли припадків немає, то Андрій в мене дуже шустрий і бистрий, любить музику. З 5років пише, читає. До школи гарно підготувався. Дідусь працював учителем, постійно з Андрієм займався. Я багато часу проводила на роботі, бо працювала на державній службі.

Від початку синової хвороби Олена Опанасівна возила Андрія клініками країни.

— Зверталася навіть в Ізраїль, але там дуже дорого. 10 тисяч євро тільки за діагностику. А я такі суми не потягну, сама дитину виховую. Думала квартиру продавати. Але знайшла в Інтернеті Клініку здорових судин. Тут і залишилися, — говорить плачучи Олена Опанасівна.

У Клініці інноваційних технологій виявили, що в Андрія розбалансовані судини.

— Одразу почали ставити крапельниці, п’явки, робили уколи. З ним багато займається психолог та логопед. Треба пройти місяць лікування. Ми пройшли тільки 15 днів, а я вже бачу покращення. Припадки стаються двічі на тиждень, раніше було по чотири-п’ять. Хочеться, щоб їх взагалі не було. Лікарі й медсестри тут завжди підтримують добрим словом. А це дуже потрібно! Ніде такого гарного ставлення та доброзичливої атмосфери не бачила.

Лікувати епілепсію починають після детального обстеження організму.

— Особливо ретельно обстежуємо серцево-судинну систему. Бо від неправильного кровообігу підвищується тиск, виникають інші недуги, — пояснює науковий керівник Клініки здорових судин, член-кореспондент Академії технологічних наук України, доктор медичних наук Уляна Лущик. — Частіше видозмінюються нові напади. Ми розробили авторські технології, що показують стан судин найдетальніше. В медицині наші методи використовують 16 років. В Андрія після курсу ін’єкцій вдалося на певний час зняти тремтіння всього тіла, великих нападів поменшало удвічі, вони стали коротші й після них хлопець швидше приходить до себе.

Катерина ГОНЧАРОВА

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*