Після чистки судин перестають боліти кістки й суглоби

Пʼятниця, 30 січня 2015

Cтоличний учений Михайло Марчук нещодавно захистив дисертацію, здобув звання професора. У наукових колах його шанують не одне десятиліття. Та Михайла Марчука дедалі частіше почали непокоїти болі у спині й колінах.

— Перед тим, як виходити на трибуну для доповіді, думав не про текст, а як би так піднятися сходами, щоб у спині не заболіло. Не хотілося, аби люди помітили, що в мене щось не так. Мені ж усього 50, ще не старий. Та час від часу то суглоби сильно ниють, то спина мерзне й болить. А коли зранку прокидаюся, маю скутість по всьому тілу, важко рухатися.

Аби позбутися проблем, чоловік вечорами почав займатися у фітнес-центрі, а вихідними парився в лазні. Проте болі не минали — зменшилися частково.

— Потім рухатися ставало все складніше. Діагностували остеоартрит. Начитався про цю недугу в інтернеті й зрозумів, що нічого хорошого не буде. Скоро прикує мене до ліжка. Аж тут один колега підійшов і питає: як ви ставитеся до новітніх технологій? Ось за одною сучасною методикою мене поставили на ноги, і тепер наче на 20 років помолодшав. Завжди рухливий, бадьорий. Порадив мені клініку Уляни ­Лущик.

У Клініці здорових судин Михайлу Івановичу дослідили кістки, судини і м’язи. Найперше перевірили стан судин.

— Я як науковець знайшов із лікарями клініки багато тем для розмови. Всім цікавився, розпитував. Виявилося, кістки й судини — не лише опора й каркас, а й жива тканина. При остеохондрозі, артрозі чи артриті у дрібних судинах стається кисневе голодування. Мерзнуть, ниють і болять.

Михайло Іванович пройшов діагностику і двомісячний курс ін’єкцій у Клініці здорових судин, каже Ігор Бабій, невропатолог, головний лікар закладу.

— Чоловік дуже здивувався, коли дізнався, що погане кровопостачання пов’язане з проблемами кісток і суглобів. Ми пояснили, що суглоби — найперша ланка, що гостро реагує, коли рух крові стає поганий. За час лікування болі в суглобах колін і в спині зникли. Чоловік почав не тільки легко ходити, а й бігати. Почувається здоровим і молодим. Казав, що вдячний лікарям за новітні технології, що полегшують життя людям.

Клініка здорових судин

м. Київ, вул. Академіка Вільямса, 4

Тел.: 0 (44) 467 63 89, 0 (95) 068 30 74, робочі дні: пн-пт, 8.30–17.30

www.inno-health.com

Діагностують за день.

Для бійців АТО кожного 14 числа місяця — безкоштовний огляд, пільгові тарифи лікування, комплексної психонейрореабілітації.

Автор: Катерина ГОНЧАРОВА

Посилання на статтю в “Газеті по-українські”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*