Після курсу уколів відмовилася від операції коліна

Понеділок, 06 жовтня 2014

— Роки два тому сильно ­вдарилася коліном. Думала, мине, то й не зважала. Біль ­поступово наростав, перестала і спати, і ходити. За кілька днів розболілися й роз­пухли ­обидва коліна. Судоми ­тягнули аж до стоп, — розповідає киянка Інна Яківна, 72 роки.

Зверталася у кілька клінік. Всюди казали, що хворий меніск треба видалити.

— Про клініку здорових судин дізналася з газети. 9 вересня прийшла з опухлими пальцями, колінами і ліктями, руки тремтіли, біль був нестерпний. Під очима — величезні мішки, ноги сині від здутих вен.

На діагностиці виявили, що в жінки багато проблем — і печінка, і нирки, і судини, і суглоби, і хребет. Якраз комплексний підхід і потрібен був для лікування.

— Лягла туди на 20 днів. Щодня ставили п’явки, робили уколи, що покращують кровообіг. Ставили крапельниці. Після цих процедур з мене ніби зняли щось зайве, очистилася печінка, нирки. Спершу стало легше ходити, тепер почали згинатися коліна. Доти казали, що тільки операція. А тут вилікували уколами. Вдячна науковому керівнику клініки Уляні Богданівні та головному лікарю, невропатологу Ігореві Петровичу. Клініка справді працює на позитивний результат. Такого уважного ставлення ніде не бачила. Кожен працівник підійде, спитає, як почуваюся.

Після курсу уколів у жінки зникли набряки суглобів і припухлості вен.

— Ліве коліно не болить. Раніше біль віддавав у ребра й живіт, та так, що не могла нахилитися. Тут мене повернули до життя. Коли ставили блокаду, то відчувала по всьому тілу благодатне тепло. Біль відпускав, а судини починали правильно працювати. І тепер ніяких операцій не треба.

— Якщо в місці травми відновити кровообіг, то організм має шанс на відновлення, — пояснює Уляна Богданівна Лущик.

— З проблемами хребта та суглобів працюємо давно. Кісткова тканина теж потребує адекватного кровопостачання. Завдяки відновленню роботи судин у суглобах, вдається омолодити організм на 10–20 років. В Інни Яківни було виражене руйнування хребта та колінних суглобів з частковою компресією нервових провідників. Наше мистецтво лікування з новітніми судинними технологіями робить чудеса. Ін’єкції відновили рух крові, тому жінка й стала швидко одужувати. Одночасно оздоровили весь організм.

Клініка здорових судин

м. Київ, вул. Академіка Вільямса, 4

Тел.: 0 (44) 467 63 89, 0 (95) 068 30 74,

робочі дні: пн-пт, 8.30–17.30

Запис на консультацію з 14.00 до 17.00

Сайт: www.inno-health.com

Автор: Катерина ГОНЧАРОВА

Посилання на статтю в “Газеті по-українські”

Напишіть відгук

Обов'язкові поля відмічені *.


*

LOGO MINIMAL BW2