Після інсульту роботу судин та мозку відновлюють індивідуально

Вівторок, 20 січня 2015

44-річний Ігор Чудаковський понад п’ять років тому мав два інсульти.

— У той період почувався вирваним із повноцінного життя. Складно було рухатися: не міг підняти відро води з криниці. Також два роки не міг слухати музику. Коли хтось гучно вмикав, боліла голова, на вуха тиснуло.

Ігор Валентинович дізнався про Клініку здорових судин і вирішив пройти там лікування.

— Мене сюди привезли, бо важко було пересуватися. Після першого курсу уколів для судин відчув полегшення. Думки стали ясними, з’явилися сили. Працюю виконробом. Постійно маю справи з фінансами, спілкуюся з людьми. Переживань і стресів багато. Ось і почувався погано. Раніше важив понад сто кілограмів. Зараз схуд, почуваюся молодшим. Колись курив, трохи вживав алкоголь. Харчувався невчасно. Не курю п’ять років. Спиртне п’ю нечасто і малими дозами.

Чоловік намагається проходити оздоровлення судин приблизно раз на рік.

— У реабілітації важлива регулярність. Упустите момент — здоров’я погіршиться. Пройшов шість курсів оздоровлення судин. Щоразу ставлять п’явки, роблять уколи. Машиною добираюся до клініки 20 хвилин, а всі процедури займають пару годин. Маю час і далі працювати. Веду на будівництві чотири об’єкти.

Інсульт може загрожувати життю, кажуть фахівці Клініки здорових судин за авторськими технологіями члена-кореспондента Академії технологічних наук України Уляни Лущик.

— Порушується кровообіг у мозку. Руки і ноги німіють, мова стає нечіткою, людина непритомніє, — коментує невропатолог і головний лікар клініки Ігор Петрович Бабій. — Хвороба судин розвивається тривалий час, а всі симптоми інсульту — раптово, неначе катастрофа. Тому часто фатальний діагноз ставлять запізно. Лікуватися треба при перших проявах дискомфорту, якнай­швидше. У нашій клініці відновлюють рух крові судинами й капілярами за інноваційними технологіями. Лікуємо не хворобу, а хворого. Кожному призначаємо свою терапію. Виходять після курсу повними сил та енергії. Кажуть, що помолодшали. Можуть далі повноцінно працювати як вдома, так і в офісі.

 

Автор: Катерина ГОНЧАРОВА

Посилання на статтю в “Газеті по-українські”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*