У клініку на профілактику приходять раз на півроку

Вівторок, 13 січня 2015

60-річний Ігор Курка з Одеси вже третій рік їздить до Києва у Клініку здорових судин Уляни Лущик. Разом із дружиною проходять тут щорічний курс оздоровлення судин.

— Чоловік багато хворів. Звузилися судини мозку. В Одесі обійшли всі лікарні, ніде нормально не допомогли, — розповідає дружина 54-річна Людмила Іванівна.

— Я 15 років прослужив у міліції. Потім пішов у бізнес. Відкрив охоронну фірму. Робота нервова, виснажувався. Почав скакати тиск. Постійно боліла голова, хитало в різні боки. Уляна Богданівна повернула мене до нормального життя, — продовжує Ігор Леонтійович. Радий, що комплексний підхід до хворого виявився не просто словами, а реальними технологіями, які змогли вивести мене зразу з усіх моїх проблем у різних органах.

Перед тим як звернутись у клініку, чоловік пробував лікуватися сам. Це також не дало результатів.

— Я читав багато літератури. Експериментував на собі. Чого тільки не пробував: і голодував, і не їв м’яса. Але змін не відчував.

У клініці інноваційних судинних технологій подружжя пройшло місячний курс уколів та п’явок. Дружина також мала проблеми з судинами.

— Полегшало вже в перший тиждень. Голова менше боліла, зник шум у вухах. Набагато легше почуваюся. Коли ставили крапельниці, то по всьому тілу розходилося тепло. Відтоді стали навідуватись у клініку на профілактику раз на півроку. Тепер проходимо курс уже по 12 днів. Після кожної процедури краще працюється. Знайомий після операції ходити не міг. Лікувався в найкращих нейрохірургічних інститутах. Але тільки тут допомогли. Він — чорнобилець, кілька років тут лікується. Каже, що став нормальною людиною. Не міг ногами поворухнути, а тепер ходить. Із весни до глибокої осені працює на дачі. Якщо вже люди попали в цю клініку, то потім тільки сюди і їздять.

Клініка здорових судин

м. Київ, вул. Академіка Вільямса, 4. Тел.: (044) 467 63 89, (095) 068 30 74

робочі дні: пн-пт, 8.30–17.30

Діагностику проводять протягом одного дня.

Новорічні акції — www.inno-health.com/price

Для бійців АТО кожного 14 числа місяця безкоштовний огляд та пільгові тарифи лікування.

Автор: Катерина ГОНЧАРОВА

Посилання на статтю в “Газеті по-українські”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*